PRE VE POSTBİYOTİK'Lİ GÖZ KREMİ 13ML

%91,01 doğal içerikli, hyaluronik asit ve yumuşatıcı etkileri ile bilinen argan, shea butter ve ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

537166
  • tab description Ürün Açıklaması

    %91,01 doğal içerikli, hyaluronik asit ve yumuşatıcı etkileri ile bilinen argan, shea butter ve makademya yağlarının karışımı ile zenginleştirilmiş bu ince yapılı göz kremi; hassas yapılı göz çevresini derinlemesine nemlendirmeye, cilt elastikiyetini arttırmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Yaşlanma belirtilerinin oluşumunu engelleme üzerindeki güçlü etkileri ile bilinen Tripeptide-5 ve Tetrapeptide-7 sayesinde şişkinlik, göz altı morlukları ve ince çizgilerinin oluşumunun engellenmesini sağlar. Gerçek pre + postbiyotik içeriği iyi bakteri popülasyonunu dengeleyerek cilt florasını geliştirmeye ve  dış etkenlere karşı cildin koruyucu bariyerini destekleyip cilt dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Cildi hassasiyet, kızarıklık ve kuruluğa karşı koruyarak sağlıklı bir görünüm kazandırır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, parfüm, peg ve silikon içermez.

  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.