PHARMACY DE-STRESS EL VE VÜCUT LOSYONU 250 ML PHARMACY DE-STRESS EL VE VÜCUT LOSYONU 250 ML

Gerçek Pre+Probiyotikler içeren bu %96,89 doğal El ve Vücut Losyonu, cildin koruyucu bariyerini ... Devamını oku
260 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537160
  • tab description Ürün Açıklaması

    Gerçek Pre+Probiyotikler içeren bu %96,89 doğal El ve Vücut Losyonu, cildin koruyucu bariyerini destekleyip cilt dengesinin sağlanmasına ve sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Hindistan cevizi yağı ve shea butter gibi değerli yağlarla cildi derinlemesine beslerken, gün boyu nemlendirme ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar. De-Stress El ve Vücut Losyonu’nun, antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen lavanta ve nane saf uçucu yağlarının karışımından meydana gelen kokusu, rahatlatıcı etkisi sayesinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Hızlı emilen ve yapışkanlık hissi bırakmayan hafif yapısı sayesinde sağlıklı bir cilde sahip olmak için idealdir. Sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için uygundur.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Tüm vücuda masaj yaparak uygulayın.
  • tab olfactory Koku notaları
    Hindistan cevizi yağı ve shea butter, lavanta ve nane saf uçucu yağları
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.