DIOR_224

Parlaklık Veren Oje Top Coat Gel Parlaklık Veren Oje Top Coat Gel

Profesyonel bir jel manikürünün mükemmel, ultra parlak kaplamasını üreten vizyoner üst kat. Pürüzsüz ... Devamını oku

no 0 - 10 ml

569 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

267880
 • tab description Ürün Açıklaması

  Profesyonel bir jel manikürünün mükemmel, ultra parlak kaplamasını üreten vizyoner üst kat. Pürüzsüz, inanılmaz kavisli tırnaklar benzeri görülmemiş ve olağanüstü uzun ömürlü bir parlaklık ile cilalanmıştır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Jel Coat'ı kuru tırnak minesine uygulayın. Maksimum parlaklık için, fırçayla bol bir damla uygulayın ve nazikçe geniş bir tabaka halinde tırnağınıza yayın.
 • tab ingredients İçerik
  #07325/A BUTYL ACETATE - ETHYL ACETATE - NITROCELLULOSE - ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER - ACETYL TRIBUTYL CITRATE - CELLULOSE ACETATE BUTYRATE - ISOPROPYL ALCOHOL  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

"Dior Backstage benim defile kulisteki çalışmalarımdan ilham alarak tasarladığım bir seri. Her cilt tonuna uygun tonda, üst üste uygulanabilir yapıdaki bu seri doğal tonlarla benim tüm temel ürünlerimi içeriyor."

-Peter Philips, Dior Makyaj Kreatif ve Görsel Direktörü