No:94 - El Ve Vücut Losyonu

0 Ürün Yorumu
No:94 - El Ve Vücut Losyonu
460 TL (1)
No:94'ün zarif, çekici,elegant kokusunu teninize taşıyan el ve vücut losyonu..İçeriğindeki shea yağı ... Devamını oku

460 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
537136
 • tab description Ürün Açıklaması

  No:94'ün zarif, çekici,elegant kokusunu teninize taşıyan el ve vücut losyonu..İçeriğindeki shea yağı, argan yağı, tatlı badem yağı ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş hızlı emilen özel formülü ile cildi nemlendirir ve besler. Cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır, parfüm ile birlikte kullanıldığında kokunun kalıcılık süresini uzatır. Mineral yağ ve paraben içermez.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Tüm vücuda masaj yaparak uygulayın.
 • tab olfactory Koku notaları
  Her sabah ve/veya akşam, temiz ve kuru cilde uygulayın. Serum tümüyle emilinceye kadar yüz, boyun ve dekolte bölgesine, dairesel hareketlerle ve hafif dokunuşlarla sürün. Cilt ihtiyacınıza bağlı olarak nemlendirici öncesinde uygulayın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.