Nail Polish - Oje

4.7 3 Ürün yorumları
Nail Polish - Oje
Hızlı kuruyan formüllü, ilk uygulamadan itibaren yoğun renk veren ve 5 gün canlılığını koruyan oje ... Devamını oku

149 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
668220
 • Ürün Açıklaması

  Hızlı kuruyan formüllü, ilk uygulamadan itibaren yoğun renk veren ve 5 gün canlılığını koruyan oje (1).

  SEPHORA COLLECTION'dan uzun ömürlü, uygulaması kolay oje

  SEPHORA COLLECTION oje 5 güne kadar renk ve parlaklık sağlar. İlk geçişten itibaren kusurları vurgulamayan, yüksek kapatıcılığa sahip, parlak renkli bir katman bırakır. Bu uzun süre dayanan, çabuk kuruyan cila, günlük kullanıma dayanıklıdır ve dökülmeden parlak ve canlı kalır. Ayrıca ergonomik fırçası sayesinde tek geçişte uygulaması oldukça kolay ve temizdir.


  Tüm görünümlere uyacak çok çeşitli renkli ojeleri keşfedin

  SEPHORA COLLECTION oje serisi, göz kamaştırıcı manikürler yaratmak ve göz açıp kapayıncaya kadar her görünümü güzelleştirmek için geniş bir renk paleti sunar. Zamansız kırmızılar, pastel ve pop tonları ya da çok boyutlu sim efektler.

  (1) 22 gönüllü üzerinde kırmızı renkte 2 uygulamadan sonra memnuniyet testi.

  Daha fazla

 • Kullanım Önerileri

 • İçerik

 • Ürün Açıklaması
 • Kullanım Önerileri
 • İçerik

Hızlı kuruyan formüllü, ilk uygulamadan itibaren yoğun renk veren ve 5 gün canlılığını koruyan oje (1).

SEPHORA COLLECTION'dan uzun ömürlü, uygulaması kolay oje

SEPHORA COLLECTION oje 5 güne kadar renk ve parlaklık sağlar. İlk geçişten itibaren kusurları vurgulamayan, yüksek kapatıcılığa sahip, parlak renkli bir katman bırakır. Bu uzun süre dayanan, çabuk kuruyan cila, günlük kullanıma dayanıklıdır ve dökülmeden parlak ve canlı kalır. Ayrıca ergonomik fırçası sayesinde tek geçişte uygulaması oldukça kolay ve temizdir.


Tüm görünümlere uyacak çok çeşitli renkli ojeleri keşfedin

SEPHORA COLLECTION oje serisi, göz kamaştırıcı manikürler yaratmak ve göz açıp kapayıncaya kadar her görünümü güzelleştirmek için geniş bir renk paleti sunar. Zamansız kırmızılar, pastel ve pop tonları ya da çok boyutlu sim efektler.

(1) 22 gönüllü üzerinde kırmızı renkte 2 uygulamadan sonra memnuniyet testi.

Oje nasıl sürülür?

Başarılı bir manikür için bazı ipuçları:

- Tırnağı koruyucu bir taban kat ile hazırlayarak başlayın. Tırnakların korunmasına ve renkli verniğin tutuşunun iyileştirilmesine yardımcı olur. Kurumaya bırakın.

- İlk kat renkli oje uygulayın. Bunu yapmak için aplikatör fırçasını tırnağın ortasına, kütikülün kenarına yerleştirin. Ojeyi tırnağın ucuna kadar uzatın.

- Kurumasını bekleyin ve ardından kapsama alanını ve parlaklığı en üst düzeye çıkarmak için ikinci bir kat uygulayın.

- Jel efektli parlaklık ve daha fazla tutuş için SEPHORA COLLECTION Üst kat ile bitirin.

Oje nasıl çıkarılır?

Uzun süre kalıcı olan bu oje, oje çıkarıcıya batırılmış pamuklu bir bezle çıkarılabilir

SSS

Eski SEPHORA COLLECTION Color Hit ojeden farkı nedir?

Yeni uzun ömürlü SEPHORA COLLECTION cilasının formülü, profesyonel kalitede bir son kat sunmak üzere geliştirildi. Parlaklığı jel cilaya yakın bir görünüm sunar.  Hazzı uzatmak için: kapasitesi 5 mL'den 6,5 mL'ye çıkar. Oje fırçası da optimize edilmiştir. Daha ergonomiktir ve kullanımı daha kolaydır. İlk kattan itibaren kusursuz uygulama ve mükemmel kaplamayı garanti etmek için, ilk geçişten itibaren mükemmel dozda ürün verecek ve tırnağın şekline uyacak şekilde yeniden tasarlandı.


Ojenizin rengini nasıl seçersiniz?

Bu oje, mümkün olduğunca çok stile uyacak şekilde 36 renkte mevcuttur. Herkes kendi ruh haline, makyajına veya günün kıyafetine göre kendi seçimini yapmakta özgürdür. Zamana meydan okuyan bir görünüm için güvenli değerler: 701 Pure Rose oje veya 201 Red Carpet, parlak kırmızı. Yaz aylarında 304 Soft Mimosa gibi sarı bir oje, görünümünüze canlı bir dokunuş katıyor. Ultra ışıltılı bir etki için çok boyutlu holografik vernik olan 906 Holo Glitz'i seçin.


Kaç kat oje sürmeniz gerekiyor?

Yüksek kapatıcılık formülü, fırçanın ilk geçişinden itibaren tırnağın yüzeyini kaplamanıza olanak tanır. İkinci kat ojenin üst üste uygulanması sonucu mükemmelleştirebilir.

101 CLEAN WHITE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

102 SLEEK BLACK INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, CI 77499 (IRON OXIDES), ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID.

103 CHIC GREY INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CI 15850 (RED 7 LAKE), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

201 RED CARPET INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 15850 (RED 7 LAKE), STEARALKONIUM BENTONITE, BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), DIACETONE ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, ISOPROPYL ALCOHOL.

202 BERRY RED INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 15880 (RED 34 LAKE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, ISOPROPYL ALCOHOL.

203 RUBY RED INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 15880 (RED 34 LAKE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, ISOPROPYL ALCOHOL.

204 BLACK WINE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 15880 (RED 34 LAKE), CI 15850 (RED 7 LAKE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

301 DELICATE PEACH INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

302 ACID ORANGE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 15850 (RED 7 LAKE), ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

303 BRICK RED INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77491 (IRON OXIDES), BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL

304 SOFT MIMOSA INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

401 FRESH MINT INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), ISOPROPYL ALCOHOL.

402 LIME ZEST INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), DIACETONE ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 42090 (BLUE 1 LAKE), ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, CI 77491 (IRON OXIDES), ISOPROPYL ALCOHOL.

403 CAMO KHAKI INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 42090 (BLUE 1 LAKE), ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

404 PINE GREEN INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, ASCORBIC ACID, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, ISOPROPYL ALCOHOL.

501 BABY BLUE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77007 (ULTRAMARINES), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 77499 (IRON OXIDES), ISOPROPYL ALCOHOL.

502 MOODY BLUE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, CI 15850 (RED 7 LAKE), ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

503 ELECTRIC BLUE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, CI 77007 (ULTRAMARINES), ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), PHOSPHORIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

601 MILKY PINK INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CI 15850 (RED 7 LAKE), PHOSPHORIC ACID, CI 77499 (IRON OXIDES), ASCORBIC ACID, CI 77007 (ULTRAMARINES), ISOPROPYL ALCOHOL.

602 COZY PURPLE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77007 (ULTRAMARINES), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, CI 60725 (VIOLET 2), TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), CI 15850 (RED 7 LAKE), PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), ISOPROPYL ALCOHOL.

603 ULTRA VIOLET INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 60725 (VIOLET 2), CI 15850 (RED 7 LAKE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), ISOPROPYL ALCOHOL.

701 PURE ROSE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), ISOPROPYL ALCOHOL.

702 ROSY TAUPE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 77499 (IRON OXIDES), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

703 DOLL PINK INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 15850 (RED 7 LAKE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CI 15880 (RED 34 LAKE), BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, PHOSPHORIC ACID, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

801 BEIGE CARESS INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, MICA, CI 77491 (IRON OXIDES), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, CI 77499 (IRON OXIDES), TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

802 STONE TAUPE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), DIACETONE ALCOHOL, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, CI 15850 (RED 7 LAKE), ISOPROPYL ALCOHOL.

803 WARM TAN INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CI 77499 (IRON OXIDES), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), ALUMINUM HYDROXIDE, BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, ISOPROPYL ALCOHOL

804 COCOA CUDDLE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, CI 77499 (IRON OXIDES), DIACETONE ALCOHOL, CI 77491 (IRON OXIDES), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CI 15850 (RED 7 LAKE), BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID.

901 PINK GLAZE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), ISOPROPYL ALCOHOL.

902 BRONZE SHINE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, CI 77000 (ALUMINUM POWDER), ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, SILICA, CI 77491 (IRON OXIDES), SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CI 77499 (IRON OXIDES), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), PHOSPHORIC ACID, BARIUM SULFATE, CI 15850 (RED 6), ASCORBIC ACID, TIN OXIDE, ISOPROPYL ALCOHOL.

903 GOLD FLAME INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ACRYLATES COPOLYMER, SILICA, STEARALKONIUM BENTONITE, CI 77491 (IRON OXIDES), DIACETONE ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, TIN OXIDE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

904 GLITZY GILT INGREDIENTS : ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE, N-BUTYL ALCOHOL, ALCOHOL DENAT., PHTHALIC ANHYDRIDE/TRIMELLITIC ANHYDRIDE/GLYCOLS COPOLYMER, ALCOHOL, TRIETHYL CITRATE, SILICA, DIPROPYLENE GLYCOL DIBENZOATE, POLYURETHANE-11, CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 77000 (ALUMINUM POWDER).

905 SILVER FEVER INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, CI 77000 (ALUMINUM POWDER), ACRYLATES COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID.

906 HOLO GLITZ INGREDIENTS : ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE, N-BUTYL ALCOHOL, ALCOHOL DENAT., PHTHALIC ANHYDRIDE/TRIMELLITIC ANHYDRIDE/GLYCOLS COPOLYMER, ALCOHOL, TRIETHYL CITRATE, SILICA, DIPROPYLENE GLYCOL DIBENZOATE, POLYURETHANE-11, CI 77000 (ALUMINUM POWDER).

907 STARRY BLUE INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, CI 77000 (ALUMINUM POWDER), DIACETONE ALCOHOL, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), CI 15850 (RED 7 LAKE), SILICA, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

908 PURPLE GLEAM INGREDIENTS : BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CI 77499 (IRON OXIDES), DIACETONE ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CI 77000 (ALUMINUM POWDER), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, TIN OXIDE, SILICA, PHOSPHORIC ACID, ASCORBIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL.

Ürün Yorumları

4.8/5
4 Ürün yorumları
Rating star Rating star Rating star Rating star
 • 5 Rating star
 • 4 Rating star
 • 3 Rating star
 • 2 Rating star
 • 1 Rating star
4.8/5
4 Ürün yorumları
Rating star Rating star Rating star Rating star
 • 5 Rating star
 • 4 Rating star
 • 3 Rating star
 • 2 Rating star
 • 1 Rating star

Büşra

Cinsiyet: Kadın

Yaş: 25 - 34

22/02/2024

5/5
Kullanıcı değerlendirmesi

Harika

Ben çok beğendim. Hızlı kuruyor ve diğer ojeler gibi kuruduktan sonra bir yere sürünlünce iz kalmıyor😍

Yorumu faydalı buldun mu?

Uygunsuz içerik

Tamamlandı

Uygunsuz içerik Tamamlandı

Selin

Cinsiyet: Kadın

17/02/2024

5/5
Kullanıcı değerlendirmesi

Bayıldım

Sim bombası gibi durmayan, tamamen ojeye hafif sim seprmişçesine hafif parlayan mükemmel bir laciver. Boyu biras küçük ama bence ideal çünkü bayatlamadan bitirmiş olunur. Benden tam puan.

Yorumu faydalı buldun mu?

Uygunsuz içerik

Tamamlandı

Uygunsuz içerik Tamamlandı

Müge

Cinsiyet: Kadın

Yaş: 35 - 44

10/02/2024

5/5
Kullanıcı değerlendirmesi

Harika

Benim gibi asla oje sürmeyi beceremediği için manikür harici sadece parlatıcı süren birini bile mutlu edebildi. Transparan diye düşünerek aldım pigmenti yüksek ama fırçası o kadar güzel ki. Hayatımda ilk defa hatasız oje sürebildim. Boyutu küçük evet ama zaten ojelerin kıvamı bir süre sonra koyulaştığından boyutu sorun değil. 5. günümde hala gayet düzgün duruyor. İnanılmaz kalıcı asla soyulmuyor. Üzerine top coat’ını da sürdüm onun da etkisi olabilir tabii. 3 rengini daha aldım. Fiyatı ortalama ojelere göre yüksek ama değer bence. Tavsiye olunur.

Yorumu faydalı buldun mu?

Uygunsuz içerik

Tamamlandı

Uygunsuz içerik Tamamlandı

Merve

Cinsiyet: Kadın

Yaş: 25 - 34

07/02/2024

4/5
Kullanıcı değerlendirmesi

PINK GLAZE

Ambalaji cok kucuuk :( dikkat etmeden almisim. Gorunumu harika ama ortucu degil topper diyelim direk

Yorumu faydalı buldun mu?

Uygunsuz içerik

Tamamlandı

Uygunsuz içerik Tamamlandı

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection