MİNE ÇİÇEĞİ & ZENCEFİL KOLONYASI 200ML MİNE ÇİÇEĞİ & ZENCEFİL KOLONYASI 200ML

80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, mucizevi bitki ... Devamını oku
220 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537127
  • tab description Ürün Açıklaması

    80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, mucizevi bitki zencefil ve enerji veren mine çiçeğinin duyulara hitap eden canlandırıcı kokusu ile anında tazelenin. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esansı sayesinde uzun süre kalıcılık sunan ve sizleri alkol kokusuyla baş başa bırakmayan  Atelier Rebul mine çiçeği & zencefil kolonyası; sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Mine çiçeği & zencefil kolonyası ile el hijyeni rutininize ferahlık ve tazelik katın, dezenfektan kokusuna mahkum kalmayın!

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Dik tutarak püskürtün.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Zencefil, Portakal, Limon, Yasemin, Mine çiçeği, Kişniş, Baharat, Misk.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.