Mine Çiçeği&Zencefil - Kolonya

0 Ürün Yorumu
Mine Çiçeği&Zencefil - Kolonya
Başlangıç Fiyatı: 270 TL
80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, mucizevi bitki ... Devamını oku

270 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
537128
 • tab description Ürün Açıklaması

  80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, mucizevi bitki zencefil ve enerji veren mine çiçeğinin duyulara hitap eden canlandırıcı kokusu ile anında tazelenin. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esansı sayesinde uzun süre kalıcılık sunan ve sizleri alkol kokusuyla baş başa bırakmayan  Atelier Rebul mine çiçeği & zencefil kolonyası; sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Mine çiçeği & zencefil kolonyası ile el hijyeni rutininize ferahlık ve tazelik katın, dezenfektan kokusuna mahkum kalmayın!

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Dik tutarak püskürtün.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Zencefil, Portakal, Limon, Yasemin, Mine çiçeği, Kişniş, Baharat, Misk.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.