Mending Infusion - Onarıcı Bakım Kremi

0 Ürün Yorumu
Mending Infusion - Onarıcı Bakım Kremi
1.579 TL (1)
Kırık saç uçlarını anında onarmasının yanında, Moroccanoil® Saç Kırıklarını Onarıcı Bakım; saça yeni ... Devamını oku

1.579 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
499733
 • tab description Ürün Açıklaması

  Kırık saç uçlarını anında onarmasının yanında, Moroccanoil® Saç Kırıklarını Onarıcı Bakım; saça yeni kesilmiş ipeksi bir görünüm kazandıran, güçlendiren ve besleyen kinoa proteini ve vitamin açısından zengin bir içeriğe sahiptir. Argan yağından gelen hafif formülü sayesinde hasar görmüş saçları gözle görülür şekilde iyileştirir. Saça ihtiyacı olan nemi kazandırır, kabarmayı yatıştırır ve saç rengini korur. Amino asit ve antioksidan açısından zengin argan yağı ve baobab özleri, saç uçlarını kuru ve kırılgan bir yapıdan ipeksi ve dokunulabilir hale getirir.Kullanımı: Az miktarda ürünü kuru saça ve özellikle uçlara uygulayın. Çok yıpranmış saçlar üzerindeki etkiyi vurgulamak için gerekirse uygulamayı tekrarlayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - Az miktarda ürünü kuru saça, özellikle uçlarına uygulayın.
  - Çok yıpranmış saçlarda etkisini artırmak için gerekirse uygulamayı tekrarlayın.
 • tab ingredients İçerik
  Eau, diméthicone, glycérine, cyclohexasiloxane, copolymère acrylate d'hydroxyéthyle/acryloyldiméthyl taurate de sodium, squalane, huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), quinoa hydrolysé, extrait hydrolysé de graines d'Adansonia digitata, extrait de feuille Camellia Sinensis (Thé vert), extrait de fleur de Lavandula Angustifolia (Lavande), parfum, alcanes de noix de coco, huile de ricin Peg-40, galactoarabinane, polysorbate 60, copolymère acide dililoléique/propanédiol, isostéarate de sorbitane, benzophénone-4, panthénol, coco-caprylate/caprate, xylitol, éthyl macadamiate, acide citrique, benzophénone-3, tocophérol, acide malique, acide sulfurique, sorbate de potassium, benzoate de sodium, alcool benzylique, phénoxyéthanol.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.