LUNA ROSSA EDT LUNA ROSSA EDT

Erkekler için taze ve sofistike eau de
1.420 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

557201
 • tab description Ürün Açıklaması

  Erkekler için taze ve sofistike eau de toilette

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Fragrance is intensified by the warmth of your own body. Apply in the creases of your knees and elbows for a strong and long lasting perfume scent. After applying your fragrance, avoid rubbing or dabbing skin. This breaks down the fragrance, causing it to wear off more quickly.
 • tab ingredients İçerik
  1266064 03 : ALCOHOL ,PARFUM / FRAGRANCE ,AQUA / WATER / EAU ,LIMONENE ,LINALOOL ,BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ,COUMARIN ,CITRONELLOL ,ALPHA-ISOMETHYL IONONE ,PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE ,CITRAL ,METHYL ANTHRANILATE ,GERANIOL (F.I.L. B277999/1).
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst notalar, Bergamot, Pembe biber, Armoise; orta notalar, İris notaları, Lavanta, Safran akoru; temel notalar, Vetiver, Misk, Paçuli
 • Ürün Yorumları

Prada Parfümleri: Kökleşmiş inançlara aykırı olan duygu ve düşüncelerin şiiri.
Her Prada defilesinde, duygu ve yansıma; bilinen ve bilinmeyen; uyum ve olağandışılık arasındaki uyuşmazlığı yansıtan etkinlikler yer alır. Her Prada parfümü, çağdaş lüksün koku algısını oluşturmak için aynı yöntemi; karşılaştıran, birleştiren, dönüştüren bir simya yöntemini uygular.