Love At First Swipe Lashes + Brows + Brighten - Makyaj Seti

0 Ürün Yorumu
Love At First Swipe Lashes + Brows + Brighten - Makyaj Seti
1.510 TL (1)
Turbo Lash maskara, anında hacim ve uzunluk sağlar ve aynı zamanda sürekli bakım sunar. Maracuja, ... Devamını oku

1.510 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
718250
 • tab description Ürün Açıklaması

  Turbo Lash maskara, anında hacim ve uzunluk sağlar ve aynı zamanda sürekli bakım sunar. Maracuja, Argan ve Hint yağları ile zenginleştirilen bu formül, daha güçlü, kalın ve dolgun görünen kirpikler için koruma ve bakım sağlar. İnce dolum maddeleri her bir kirpiğe kolayca uygulanarak hacim oluşturur. Kremamsı dokusu, anında etki yaratan mikroskobik silika küreleri ile zenginleştirilmiştir. Turbo Lash etkili tedavi serumu, kirpik ve kaşları daha güçlü, beslenmiş ve bakımlı hale getirir.
  16 amino asit, pirinç proteini, pantenol ve hyaluronik asit içeren kalınlaştırıcı bir kompleks ile formüle edilmiştir, böylece kirpikler ve kaşlar daha dolgun ve hacimli görünür. Kirpikler ve kaşlar daha hacimli, dolgun ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Canlanmış kirpikleriniz, Turbo Lash Maskaranızla harekete geçmeye hazır hale gelir. Advanced Night Repair Eye Supercharged Jel Göz Kremi, göz çevresinde oluşan çizgi, şişkinlik ve kuruluk dahil olmak üzere tüm yaşlanma belirtilerinin görünümünün büyük ölçüde azalmasına ve 8 saatlik yoğun anti-oksidan korumasının gücü ile cildin ileride oluşabilecek hasarlarına karşı korunmasına yardımcı olur.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz Kremi: Temiz cildinizin göz çevresine gündüz ve gece uygulayabilirsiniz.

  Maskara: Kirpik çizgisinden başlayarak, uca doğru kirpiklerinizi kıvırarak ve döndürerek ilerleyin.

  Daha fazla yoğunluk için tekrarlayın. Anında uzunluk ve hacim için en iyi maskaramız olduğunu hemen göreceksiniz.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Bayan Estée Lauder tarafından 1946’da kurulan Estée Lauder markası, o yıldan itibaren yenilikçiliğe ve en doğru servisi vermenin gücüne inanmaktadır. Bayan Estée Lauder markasını yaratırken eşsiz bilgi birkimini, deneyimlerini, tutkusunu, ailesinin önceliklerini ve tabi ki de örnek ürünlerini kullandı. Ona göre her kadın güzel olabilirdi. 1960 yılı itibariyle Estée Lauder ürünleri dünyaya açılarak 150'nin üzerinde ülkede satılmaya başlamıştır ve ikonik ürünleri ve servisleriyle günümüzde kozmetik sektörüne yön veren öncü markalardan biri olarak konumlanmış durumdadır.