LE LIFT LE LIFT

Le Lift Créme de Nuit yatıştırıcı ve sıkılaştırıcı etkisiyle günün stresini ciltten uzaklaştırır ve ... Devamını oku
2.100 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

520537
  • tab description Ürün Açıklaması

    Le Lift Créme de Nuit yatıştırıcı ve sıkılaştırıcı etkisiyle günün stresini ciltten uzaklaştırır ve geceden geceye cildin yenilenmesini sağlayan hücre yenilenmesini aktive eder. Cilt daha yatışmış ve dinlenmiş görünür. 

  • tab tips Kullanım Önerileri
    LE LIFT Crème de Nuit'i; LE LIFT Crème Yeux ve LE LIFT Sérum sonrasında cildin gün içerisinde taşıdığı gerginliği gidermek ve cildi canlandırmak amacıyla yüz yogasından ilham alınmış özel yöntemleriyle uygulayın. .Crème de Nuit'i uygulamadan önce: Yüzdeki gerginliği gidermek için yüz yogasından ilham alınmış, yatıştırıcı ve sakinleştirici masaj yöntemlerini uygulayın. Ellerinizle yanaklarınızı, nazikçe dışa doğru gerin. Ardından, cildinizi sıkılaştırmak için ellerinizi sırasıyla alnınızda gezdirin. Son olarak, şakaklarınıza yavaşça masaj yapın. Bu ritüeli art arda üç kere tekrarlayın. .Crème de Nuit'i uyguladıktan sonra: cildin görünümünü sıkılaştırmak için canlandırıcı masaj yöntemlerinden ilham alınmış ritüeli uygulayın. Yüz hatlarını takip ederek cildinizi hafifçe sıkıştırmak için baş parmağınızı ve işaret parmağınızı kullanın. Çenenin altından başlayarak yukarı doğru ilerleyin. Sonrasında, çenenizden kulaklarınıza kadardaki çene hattınızı bir elinizle yavaşça sıkıştırdıktan sonra diğeri ile nazikçe kulaklarınıza doğru çekme hareketleri uygulayın. Bu hareketi, yüzün her iki tarafına da üç kez tekrarlayın. Nazolabial çizgiler, kaz ayakları ve alın bölgesini orta parmağınızla ovalayarak, yüzdeki mikro dolaşımın artmasını sağlayın ve ritüeli tamamlayın.
  • tab ingredients İçerik
    ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, BORON NITRIDE, SILICA, ALUMINUM HYDROXIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHEROL, [+ / - (MAY CONTAIN), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77491,, CI 77492,, CI 77499 (IRON OXIDES), MICA], IL42A-II

CHANEL kozmetik serisi, lüksü herkes için erişilebilir hale getiriyor. Zamansız ve ikonik stilin öncüsü CHANEL, kozmetik serisinde de üstün kalitesi ve yenilikçi formülleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Cilt bakım, makyaj ve parfüm kategorilerinde CHANEL ayrıcalığını keşfedin!