LAVANTA KOLONYASI 50ML LAVANTA KOLONYASI 50ML

80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, lavantanın sakinle ... Devamını oku
 • 50ML
  130 TL
  433,33 TL / 100ml
130 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537122
 • tab description Ürün Açıklaması

  80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, lavantanın sakinleştirici ve huzur veren kokusu ile anında tazelenin. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esansı sayesinde uzun süre kalıcılık sunan ve sizleri alkol kokusuyla baş başa bırakmayan Atelier Rebullavanta kolonyası; her an çantanızda taşıyabileceğiniz boyutu ve sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Lavanta kolonyası ile el hijyeni rutininize huzur katın, dezenfektan kokusuna mahkum kalmayın!

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Dik tutarak püskürtün.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Lavanta, Yeşil otlar, Turunçgil, Eğreltiotu, Nane, Beyaz çiçekler, Sedir, Sandal ağacı, Pudra, Misk.
 • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.