DIOR

L'Or de Vie - Bakım Kremi

0 Ürün Yorumu
L'Or de Vie - Bakım Kremi
22.285 TL (1)
Cildinize sadece gerekli olanları verin! Bir etkililik şaheseri olan zengin krem, Yquem asmanından ... Devamını oku

22.285 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
610427
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cildinize sadece gerekli olanları verin! Bir etkililik şaheseri olan zengin krem, Yquem asmanından gelen iki aktif bileşenin eşsiz birleşimidir: Antioksidan ve yenileyici güce sahip Sap ve ultra besleyici ve yatıştırıcı güce sahip Wax. Kremsi ve sonsuz eriyen, cildi ağırlaştırmadan bir rahatlık örtüsüyle kaplar. Cilt hemen doldurulur, rahatlar. Derinlemesine beslenmiş, yeni, tatlı, sıkı, esnek ve ışıltılı bir madde ortaya çıkarır. Maison Dior, L'Or de Vie'nin yeniden doldurulabilir olmasını istedi: bu öncü girişim, dünyaya ve onun zenginliklerine saygıyla uyum içinde. İstisnai olan artık ara sıra olmasın diye...

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Bir inci kadar La Crème alın ve alnınıza yumuşak bir hareketle masaj yapın. Ardından yüzünüzün üzerinden geçin ve bu hareketi boyun ve dekolte bölgesine uzatın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.