Jour d'Hermès, Sprey Deodorant

Tüm gün boyunca rahatlık ve ferahlık hissi için cilde koruma serinlik ve yumuşaklık sağlayan parfüml ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

263830
Alcohol, Water (Aqua), Propylene Glycol, Fragrance (Parfum), Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hexyl Cinnamal, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Farnesol, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral.% alcool : 77%Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  Tüm gün boyunca rahatlık ve ferahlık hissi için cilde koruma serinlik ve yumuşaklık sağlayan parfümlü bir formül.,Jour d’Hermès ile başka bir parfümlenme biçimi.,“Kadınlığın özünü çiçeklerle ve yalnızca çiçeklerle ifade etmek istedim.” » Jean-Claude Ellena,Kadınsılığı yaratan parfüm! Her gün kadının doğuşunu ve yeniden doğuşunu kutlayan Jour d’Hermès her kadının gizemini koruyarak kadının güzelliğine ışık tutuyor. Bir buket yağmuru. Şafaktan alacakaranlığa, işte güzel kokan, okşayan, doğan çiçeksi bir parfüm.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sprey
 • tab ingredients İçerik
  Alcohol, Water (Aqua), Propylene Glycol, Fragrance (Parfum), Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hexyl Cinnamal, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Farnesol, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral.% alcool : 77%  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Hermès’in geçmişinde 1930'lu yıllardan beri yer alan Parfüm, 1951'den itibaren bir meslek haline geldi. Bir zanaatkar ve sanatçı yaklaşımıyla yönetilen Hermès Parfümeri, bugün Christine Nagel tarafından temsil edilen özel bir parfümeridir. Özgür, cesur, çağdaş ve zarif Hermès Parfümeri bir stili, bir yaşam tarzını ve bir kişiliği yansıtır.Hermès’i keşfedin!