İSTANBUL ULTRA ZENGİN KURU VÜCUT YAĞI 125ML İSTANBUL ULTRA ZENGİN KURU VÜCUT YAĞI 125ML

Şehrin kendine has dokusundan ve Mısır Çarşısı'nın baharat kokularından ilham alarak yaratılan ... Devamını oku
360 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537141
  • tab description Ürün Açıklaması

    Şehrin kendine has dokusundan ve Mısır Çarşısı'nın baharat kokularından ilham alarak yaratılan ikonik imza koleksiyonu ile İstanbul'un gizli kalmış kokularını keşfedin. Ultra Zengin Kuru Vücut Yağı, macadamia yağı ve yedi doğal yağ karışımı olan kayısı çekirdeği yağı, avokado yağı, üzüm çekirdeği yağı, zeytinyağı, jojoba yağı, havuç çekirdeği yağı, tatlı badem yağı ile cildi besler, nemlendirir. Cilde doğal bir canlılık ve parlaklık verir. Antioksidan etkisi ile cildi dış etkenlere karşı korur. Kuru bir yağ olduğu için kullanım sonrası ıslaklık ve yağlı bir his bırakmaz. Paraben içermez.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Tüm vücuda masaj yaparak uygulayın. Uygulama sonrası ellerinizi ılık su ile durulayın.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Bergamot, Karanfil, Tarçın, Safran, Menekşe, Yasemin, Siyah Orkide, Amber, Tütün Yaprakları, Tonka Fasülyesi, Vanilya, Sedir Ağacı, Vetiver, Oud, Paçuli, Sandal Ağacı, Misk.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.