İstanbul - Ultra Zengin Kuru Vücut Yağı

0 Ürün Yorumu
İstanbul - Ultra Zengin Kuru Vücut Yağı
750 TL (1)
Şehrin kendine has dokusundan ve Mısır Çarşısı'nın baharat kokularından ilham alarak yaratılan ... Devamını oku

750 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
537141
 • tab description Ürün Açıklaması

  Şehrin kendine has dokusundan ve Mısır Çarşısı'nın baharat kokularından ilham alarak yaratılan ikonik imza koleksiyonu ile İstanbul'un gizli kalmış kokularını keşfedin. Ultra Zengin Kuru Vücut Yağı, macadamia yağı ve yedi doğal yağ karışımı olan kayısı çekirdeği yağı, avokado yağı, üzüm çekirdeği yağı, zeytinyağı, jojoba yağı, havuç çekirdeği yağı, tatlı badem yağı ile cildi besler, nemlendirir. Cilde doğal bir canlılık ve parlaklık verir. Antioksidan etkisi ile cildi dış etkenlere karşı korur. Kuru bir yağ olduğu için kullanım sonrası ıslaklık ve yağlı bir his bırakmaz. Paraben içermez.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Tüm vücuda masaj yaparak uygulayın. Uygulama sonrası ellerinizi ılık su ile durulayın.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Bergamot, Karanfil, Tarçın, Safran, Menekşe, Yasemin, Siyah Orkide, Amber, Tütün Yaprakları, Tonka Fasülyesi, Vanilya, Sedir Ağacı, Vetiver, Oud, Paçuli, Sandal Ağacı, Misk.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.