DIOR

Hydra Life Sorbet Water Essence Hydra Life Sorbet Water Essence

Mallow ve Haberlea yaprakları bakımından zengin bu su bazlı esans, 1 adımda 3 etkiyi sunar: ultra ... Devamını oku
1.299 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

374330
 • tab description Ürün Açıklaması

  Mallow ve Haberlea yaprakları bakımından zengin bu su bazlı esans, 1 adımda 3 etkiyi sunar: ultra-konsantre edilmiş bir serumun nemlendirici etkisini, hassas bir peelingin canlandırıcı etkisini ve toniğin cilt tonu dengeleyici etkisini tek adımda hissediyor olacaksınız. Yarı saydam mavi sıvı dokusu, yüzünüzde çarpıcı tazelik hissi ile cildinizi canlandırır. Derinlemesine nemlendirilmiş cilt, pürüzsüz ve arındırılmıştır. Her geçen gün cildiniz o kadar dayanıklı, sağlıklı ve güzel görünür ki, bu sadelik hissine her zaman sahip olmak isteyeceksiniz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sabah ve akşam günlük olarak uygulayın, ardından krem nemlendiricisini uygulayın. Avucunuzun içine 2 damla damlattıktan sonra tüm yüzünüze uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  -Haberlea Leaf Extract: Supports the natural production of Ingrediente essential to its beauty.
  -French Mallow: Supports natural aquaporin synthesis to invigorate water circulation.
  -Natural Fruit Extracts.
 • Ürün Yorumları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.