DIOR

Hydra Life Glow Better Mask

Sağlıklı bir ışıltı için Hydra Life Glow Better Fresh Jelly Mask'ın cildinize nüfuz etmesine izin ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

374328
374328
#11220/A AQUA (WATER), GLYCERIN, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PROPANEDIOL, GLYCOLIC ACID, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) SEED POWDER, PHENOXYETHANOL, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, MENTHOXYPROPANEDIOL, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHERYL ACETATE, SACCHARUM OFFICINARUM (SUGAR CANE) EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, ACER SACCHARUM (SUGAR MAPLE) EXTRACT, SODIUM METABISULFITE, HABERLEA RHODOPENSIS LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, CAPSICUM FRUTESCENS FRUIT EXTRACT, PAEONIA SUFFRUTICOSA ROOT EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, CI 14700 (RED 4), BHT, TOCOPHEROLBu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sağlıklı bir ışıltı için Hydra Life Glow Better Fresh Jelly Mask'ın cildinize nüfuz etmesine izin verin. 3 dakika güçlü ve hassas ikili scrub etkisi sunar: içeriğindeki limon meyve özleri ile yumuşak bir peeling etkisi ve kayısı çekirdekleri özü sayesinde daha mekanik güçlü bir fırça etkisi. Tazeleyici citrus renginde, zengin su bazlı jel dokusu hemen cildi canlandırarak anında ferahlık sağlar. Pürüzsüzleştirilmiş, temizlenmiş ve ışıltısı yenilenmiş cilt anında daha enerji doludur. Her geçen gün cildiniz doğal canlılığını, tazeleğini ve ışıltısını geri kazanır.

 • tab ingredients İçerik
  374328
  #11220/A AQUA (WATER), GLYCERIN, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PROPANEDIOL, GLYCOLIC ACID, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) SEED POWDER, PHENOXYETHANOL, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, MENTHOXYPROPANEDIOL, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHERYL ACETATE, SACCHARUM OFFICINARUM (SUGAR CANE) EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, ACER SACCHARUM (SUGAR MAPLE) EXTRACT, SODIUM METABISULFITE, HABERLEA RHODOPENSIS LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, CAPSICUM FRUTESCENS FRUIT EXTRACT, PAEONIA SUFFRUTICOSA ROOT EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, CI 14700 (RED 4), BHT, TOCOPHEROL  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.