Gülsha Gece Gül İksiri - Gece Yüz Yağı

0 Ürün Yorumu
Gülsha Gece Gül İksiri - Gece Yüz Yağı
979 TL (1)
Bu zengin gece iksiri, ciltte oluşabilecek kırışıklıkları ve sarkmaları önlemek için hyaluronik asit ... Devamını oku

979 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
484423
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu zengin gece iksiri, ciltte oluşabilecek kırışıklıkları ve sarkmaları önlemek için hyaluronik asit ile harmanlanmış gül esansiyel yağı içerir. Anti.aging etkili peptid karışımı ile zenginleştirilmiş olan Gülsha Gece Gül İksiri, cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı olur.Gece cilt bakım ritüelinize Gülsha Arındırıcı Gül Tozu ile cildinizi derinden temizleyip, Gülsha Tam Gül Suyu ile tonikleyerek başlayın. Sonrasında avucunuzun içine alacağınız birkaç damla Gece Gül İksiri’ni dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak yedirin. Yüzünüz, boynunuz ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. Gece boyunca cildin kendini onarım süreçleri ile sinerji içinde etki etmesi için akşamları kullanın. Tüm cilt tipleri için uygundur. Göz ile temasından sakının. Harici kullanım içindir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Gece cilt bakımıza Arındırıcı Gül Tozu ile cildinizi derinden temizleyip, Tam Gül Suyu ile tonikleyerek başlayın. Ardından avucunuzun içine alacağınız 2-3 damla Gece Gül İksiri’ni dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak uygulayın. Yüzünüz, boynunuz ve dekolte bölgenize uygulamayı unutmayın. Gece boyunca cildin kendini onarım süreçleri ile sinerji içinde etki etmesi ve ürünün yoğunluğu nedeniyle akşam kullanımına uygundur. Tüm cilt tiplerine uygundur.Harici kullanım içindir.
 • tab ingredients İçerik
  Carthamus Tinctorius (Saflower) Seed Oil, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Sorbitan Oleate, Glycerin, Aqua, Dextran, Polyglyceryl-5 Laurate, Arginine/ Lysine Polypeptide, Sorbic Acid, Tocopherol, Vegetable Oil,Rosa Damascena Flower Oil, Hyaluronic Acid Sodium Chloride, Citral, Eugenol, Farnesol, Linalool, Geraniol*, Citronellol*.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Cilt bakımında gülün adı Gülsha’nın hikayesi Isparta’ya özgü narin bir gül türü olan “Rosa Damascena” ile başlıyor. gül esansiyel yağının aktif maddelerini içeren doğal ve etkili cilt bakım serimiz , bilimsel yenilikleri doğanın en eski güzellik sırrı ile harmanlayan özel formülasyonlardan oluşuyor. Fransız cilt bakım uzmanlarıyla çalışarak oluşturduğumuz, 3 adımlık cilt bakım serimiz, paraben, silikon, sülfat, mineral yağlar, alkol, sentetik renklendiriciler ve sentetik parfüm içermemektedir. Tüm cilt tipleri ve yaş grupları için uygundur. Güzelliğiniz ve esenliğiniz için bu eşsiz deneyimi siz de yaşayın!