GREEN & WHITE EdP

Çiçeksi, meyvemsi notalar ve aromatik olarak şehvetli karakterlerin mükemmel şekilde hizalanmış ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

370396
 • tab description Ürün Açıklaması

  Çiçeksi, meyvemsi notalar ve aromatik olarak şehvetli karakterlerin mükemmel şekilde hizalanmış etkileşimi, karşı konulamaz derecede net ve otantik bir aura yaratır. Hafif cesur ve saf, özenle seçilmiş, değerli özler, yeni bir tazelik duygusu, ferahlık ve tamamen yeni bir beden farkındalığı yaratmaya yardımcı olur.

  Kompozisyon
  • Mandalina, limon, frenk maydanozu, ananas ve mango ile değerli uçucu yağların birleşimi kararlı ama saklı tutulmuş, net bir hedefin peşinde - kişinin ruhunu canlandırmak ve duyularını harekete geçirmek!
  • Sardunya, portakal çiçeği, beyaz çay, sarı frezya, gül, orris ve vadi zambağından özenle elde edilen özler olumlu anılar uyandırır, bir denge duygusu yaratır, canlandırır.
  • Beyaz misk, kehribar ve özenli odun seçimi, beklenmedik duygusallığı mutlak refahla birleştiren şaşırtıcı aromalar yayar.

  Koku
  otantik olarak saf, hafif, çiçeksi

 • Ürün Yorumları