GLOBAL-REPAIR EYES & LIPS GLOBAL-REPAIR EYES & LIPS

NEDİR?Yoğun gençleştirici etki için canlandırıcı göz ve dudak kontür kremi.NEDEN SEVİYORUZ?1. Dudak ... Devamını oku
1.499 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

532207
  • tab description Ürün Açıklaması

    NEDİR?Yoğun gençleştirici etki için canlandırıcı göz ve dudak kontür kremi.NEDEN SEVİYORUZ?1. Dudak çevresindeki kırışıklar & göz çevresindeki yorgun görünüm, koyu halkalar ve kırışıklıklar için yoğun hedefli eylem(?)2. Kırışıklık, şişkinlik ve nemsizlikten muzdarip ciltler için konsantre ve yoğun krem3. Harika kadifemsi bitiş BİLİNMESİ GEREKENLERSabah ve akşam kullanabilirsiniz:Sabah: göz ve dudak çevresi olarak kullanabilirsinizAkşam: gece, yoğun bir uyku maskesi olarak kullanabilirsinizCilde esneklik kazandıran süper besinler sayesinde cilt yoğun ve gözle görülür şekilde canlanır.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Sabah ve/veya akşam ince bir tabaka hâlinde göz ve dudak çevresine uygulayın.
  • tab ingredients İçerik
    GLYCERIN, AQUA WATER, EA, ILLITE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, CHARCOAL POWDER, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE,COCOS NUCIFERA COCONUT OIL, SODIUM HYDROXIDE, CHONDRUS CRISPUS CARRAGEENAN, PENTYLENE GLYCOL, PARFUM FRAGRANCE, TOCOPHERYLACETATE, LENS ESCULENTA LENTIL,SEED EXTRACT, SUCROSE PALMITATE, SODIUM BENZOATE, GLYCERYL LINOLEATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SWEET ALMOND OIL, SODIUM CHLORIDE, GLUCOSE, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYALURONATE, CITRIC ACID, POTASSIUM CHLORIDE, POTASSIUM SORBATE, CALCIUM CHLORIDE, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, TOCOPHEROL, LYSINE HCL, ARGININE HCL, ALANINE, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, GLYCINE, POLYSORBATE 80, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID.
  • Ürün Yorumları

Laboratoires Filorga, bir Fransız dermokozmetik ürün grubu sunarak yüksek performanslı yaşlanma karşıtı çözümler geliştirir: Laboratoire uzmanlığından ileri gelen yenilikçi formüller ve yüksek teknolojili bileşenler.
Yaşlanma karşıtı ürün serisindeki tüm cilt bakım kremleri, etkili aktif bileşen gruplarını içerir.