Man Glacial Essence Set Eau De Parfum Man Glacial Essence Set Eau De Parfum

Hava olmazsa olmazımızdır, her şeydir, yaşamın tam da kendisidir. MAN IN BLACK ve MAN WOOD ESSENCE ... Devamını oku
2.069 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

554892
 • tab description Ürün Açıklaması

  Hava olmazsa olmazımızdır, her şeydir, yaşamın tam da kendisidir. MAN IN BLACK ve MAN WOOD ESSENCE‘in doğal elementleri ile yazılan destanı takip eden ikonik Bvlgari MAN ailesinin yeni üyesi MAN GLACIAL ESSENCE ile elementlerin dünyasına hava elementi de katılıyor!Şimdi derin bir nefes alın… BVLGARI MAN GLACIAL ESSENCE ile dünyanın en saf, temiz ve güçlü havasını içimize çekebilmek için zirveye tırmanıyoruz!BVLGARI MAN GLACIAL ESSENCE bu zirvedeki değişim rüzgarı niteliğindedir. BVLGARI bu parfüm ile mükemmelik arayışında olan erkeğin kokusunu sunuyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.
 • tab ingredients İçerik
  "Koku Ailesi: Ağaçsı Fujer Tepe Notası: Ardıç Meyvesi, Zencefil, Sardunya Kalp Notası: Sandal ağacı esansı, Susam, Artemis Esansı Dip Notası: Sedir Ağacı, Misk, Clear Wood (En hafif paçuli) "
 • tab olfactory Koku notaları
  Koku Ailesi: Ağaçsı Fujer Tepe Notası: Ardıç Meyvesi, Zencefil, Sardunya Kalp Notası: Sandal ağacı esansı, Susam, Artemis Esansı Dip Notası: Sedir Ağacı, Misk, Clear Wood (En hafif paçuli)
 • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.