Forever Youth Liberator Y-Shape Concentrate Serum 30 ML Forever Youth Liberator Y-Shape Concentrate Serum 30 ML

Yves Saint Laurent'dan, GLYCANACTIF Y ™ kompleksi içeren ve Y bölgesi diye adlandırılan yüz, boyun ... Devamını oku
850 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

307559
  • tab description Ürün Açıklaması

    Yves Saint Laurent'dan, GLYCANACTIF Y ™ kompleksi içeren ve Y bölgesi diye adlandırılan yüz, boyun ve dekolteye özel ilk sıkılaştırıcı konsantre bakım. Görünür sonuçlar: sadece 7 günde cilt, daha belirgin ve ışıltılı görünür. 1 aylık kullanım sonrasında, yüz ovali daha sıkı ve maddesel yoğunluğu arttırılmış, doygun hissedilir. Y. Bölgesi hatları daha belirgin ve keskin bir görünüme kavuşur. Y · SHAPE KONSANTRE iyi temizlenmiş yüze, Y. SHAPE Krem öncesinde, yüz, boyun ve dekolte üzerine masaj hareketleriyle, sabah ve akşam uygulanmalıdır.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Görünür bir hat belirginleştirme sonucu için 3 adım: 1) 2 pompa serumu basın 2) Çeneden şakaklara parmak uçlarınızla yukarı doğru giderek, sonra yanaklardan sakaklara, son olarak alnınızın ortasından şakaklara doğru yüzü gevşetin. Boynunuz için kullanmayı unutmayın. 3) Yeniden kontürlemek için kaydırın: Başparmağınızı çenenin üzerine koyun, işaret parmakları çenenin altına katlayacakmış gibi çene çizgisi boyunca parmaklarınızı kulağa kadar sıkıca kaydırın. Yüzün her iki tarafında aynı anda uygulayın. 2 defa tekrarlayın.Parmaklarınızı kullanarak alnınıza yaptığınız masajı bitirin. Masajı alnın alçak bir tarafından başlatın ve cildi kaldırmak için yukarı doğru gidin. Tüm alında 2 defa tekrarlayın.
  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Yves Saint Laurent Beauty, Paris modasının en uçarı imzasıdır. Kuralları unutun. Düzeni tersine çevirin. İçgüdülerinizi takip edin. YSL Beauty ile güzellik bir tavır, oyun ve baştan çıkarmanın bir yolu haline gelir.