Foreo IRIS Foreo IRIS

Yorgunluk ve stres, yaşlanmanın ilk belirtilerinin en belirgin olduğu gözlerinizin çevrenizdeki ... Devamını oku
2.899 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

336753
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yorgunluk ve stres, yaşlanmanın ilk belirtilerinin en belirgin olduğu gözlerinizin çevrenizdeki hassas cilt üzerinde ciddi etki yapar. IRIS, koyu halkaları, gözaltı torbalarını ve yüzünüze istenmeyen yıllar katan ince çizgileri azaltmak için dalgalı T-Sonic ™ teknolojisini kullanır. IRIS, daha parlak, daha genç görünen gözler için olmazsa olmaz bir aksesuardır.Eşsiz bir tasarıma sahip olan IRIS göz masajı cihazı, kullandığı T-Sonic ™ titleşimleri sayesinde kaz ayaklarının ve göz altındaki koyu renkli halkaların ve torbaların görünlürlüğü azaltır. Bunun yanında göz kreminizin ya da serumunuzun emilimini ve etkinliğini belirgin şekilde artırır.Asya'da uygulanan lenfatik göz masajlarından esinlenen yenilikçi IRIS, bu tekniğin gözle görülür faydalarını avucunuzun içine getiriyor. Benzersiz T-Sonic™ teknolojisi, her biri göz çevresine nazikçe masaj yapmak ve pürüzsüzleştirmek için tasarlanmış 2 moda sahiptir.Yaşlanma belirtilerini ortaya çıkmadan önlemek için geliştirilen IRIS’in pure modu, hafif dokunma hareketleriyle elle yapılan bir masajın etkisini gösterir. Spa Modu belirgin yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için hassas titreşimler verir.Nasıl Kullanılır?-Her zamanki göz kreminizi ya da göz serumunuzu kullanın ve yayın.-IRIS sol gözünüzün konturuna 30 saniye boyunca uygulayın.-IRIS sağ gözünüzün konturuna 30 saniye boyunca uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1.
  Her zaman kullandığınız göz serumunuzu veya kreminizi uygulayın.

  2. Sol göz:
  IRIS'i sol gözünüzün çevresine 30 saniye boyunca uygulayın.

  3. Sağ göz:
  IRIS'i sağ gözünüzün çevresine 30 saniye boyunca uygulayın.

  3.
 • tab ingredients İçerik
  Silikon klasy medycznej
 • Ürün Yorumları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.