Florence - Eau de Parfum

0 Ürün Yorumu
Florence - Eau de Parfum
Başlangıç Fiyatı: 2.472 TL
Heykelden resime, mimariden peyzaja, en incelikli sanatlara ışıltılı bir övgü olan Floransa, ayrıca ... Devamını oku

3.234 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
433444
 • tab description Ürün Açıklaması

  Heykelden resime, mimariden peyzaja, en incelikli sanatlara ışıltılı bir övgü olan Floransa, ayrıca olağanüstü çiçekleri ile tanınıyor. Roberto Cavalli Florence ismini doğa ve kültürü, geçmiş ve geleceği, görkem ve yaşam sevincini uyumlu bir şekilde bir araya getiren bir ışık ve haz şehrinden alıyor. Feminen, modern ve çaba göstermeden sofistike olan ve cesurluk, güzellik ve şehvetin kusursuz bir kombinasyonunu yansıtan kadınlara yönelik bir amberimsi şipre koku. Doğal olarak zarif olan kadın, cazibe ve mütevazı bir güvenle ışıldar. Her durumda, çekici ve baştan çıkarıcıdır. Parfüm, başlangıcında frenk üzümü ve mandalina esansı hissi sunarken, sonrasında, baskın olan greyfurt çiçeği, portakal çiçeği ve hibisküsün dokuları kendilerini gösteriyor. Ağır ağır kaybolan bitiminde ise, paçuli, misk ve amberin uyumlu bir karışımı ortaya çıkıyor.  Zarif şişe tasarımınındeki camı süsleyen yontulmuş motifler geleneksel İtalyan cam sanatından ilham alıyor. Işıkla dans eden, büyüleyici bir göz zevki sunuyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene istenilen sıklıkla uygulanabilir.
 • tab olfactory Koku notaları
  Tepe Nota: Portakal Çiçeği. Kalp Nota: Paçuli. Dip Nota: Amber.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Yaradılışından bu yana, Roberto Cavalli, Toskana köklerine sadık kalmıştır. Marka, İtalyan ''dolce vita''sını kutlarken, tarzı, zarafeti ve cazibeyi harmanlayarak koku ailesine dönüştürür. Fark edilmeden geçmeyen kadınlar için Roberto Cavalli Signature'ı ve iz bırakan erkekler için Roberto Cavalli Uomo'yu keşfedin. Paradiso serisinin taze ve aydınlık Akdeniz dünyasına girin, ya da Florence'in dayanılmaz ve sofistike aurası sizi içine çeksin...