Fleur De Mate - Eau De Parfum Natural Spray

0 Ürün Yorumu
Fleur De Mate - Eau De Parfum Natural Spray
11.585 TL (1)
Fleur de Maté, en karanlık ve gizemli ormanların manyetik enerjisinin bir konsantrasyonudur. Atlas ... Devamını oku

11.585 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
640324
 • tab description Ürün Açıklaması

  Fleur de Maté, en karanlık ve gizemli ormanların manyetik enerjisinin bir konsantrasyonudur. Atlas sedir ağacı; toprak ve doğayı kutlama niteliğinde paçuli ve sipriol ile harmanlandı. Maté absolute, dumanlı ve kösele tonlarla karakterize edilen kokunun derin ve yoğun yönlerinin altını çiziyor. Ladenin balzamik yönleri değerli tütsü notalarını kaplıyor. Kokunun yaratıcısı, gerçek ve sezgisel bir parfümcü olan Olivier Cresp'tir. Atelier Versace koku serisi, on iki benzersiz eau de parfum kokusundan oluşur. Heykelsi cam şişeye kokunun adı işlenmiştir ve ambalajın iç aynasında Atelier Versace logosu bulunur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Yaklaşık 30 cm. uzaklıktan sıkınız.
  -Koku kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süreli, daha güçlü bir koku için diz ve dirseklerinizin iç eklemlerine uygulayın.
  -Uygulamadan sonra, cildi sürtünmekten kaçının.
  -Bilek içine parfüm uygulamayı tercih ederseniz, sık sık el yıkamanın ardından koku bütünlüğünü kaybeden ve tekrar tekrar tazelemeniz gerekebilir.
  -12 ay sonra kokuyu değiştirin. Bir yıldan daha eski süre açık kalan parfümlerde orijinal kokunun bütünlüğünü kaybolur.
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst: Maté Absolute
  Kalp: Atlas Sedir Ağacı, Paçuli, Sipriol
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Gianni Versace tarafından İtalya’nın Milano şehrinde oldukça lüks bir butik olarak kurulan Versace, kadınlar ve erkekler için en özel karışımları birer mücevheri andıran benzersiz ve şık tasarımlara sahip parfüm şişelerine doldurarak rüya gibi bir dünya yaratıyor.