FlashPatch Restoring Night Eye Gels - Göz Jeli

0 Ürün Yorumu
FlashPatch Restoring Night Eye Gels - Göz Jeli
519 TL (1)
Uzun süreli sonuçlar ve canlı bakışlar için, nemlendirici içeriklere sahip yenileyici gece göz patch ... Devamını oku

519 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
420070
 • tab description Ürün Açıklaması

  Uzun süreli sonuçlar ve canlı bakışlar için, nemlendirici içeriklere sahip yenileyici gece göz patch jelleri. Patch’ler sayesinde kolay kullanım. Kullanımı basit olan 5 çift sayesinde seyahat için idealdir. Nasıl kullanılır? Önceden temizlenmiş olan göz bölgesi üzerine 1 çift patch yerleştirin. Etki etmesi için 5 dakika bekleyiniz (istenirse daha uzun bir süre), ideal olarak geceleri yatmadan önce uygulayın. Kullandıktan sonra atınız, fazlalık ürünü cilde masaj yaparak yediriniz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önceden temizlenmiş bakım yapacağınız bölgeye 1 çift jel patch uygulayın. ,Etki etmesi için 5 dakika bekleyin (istenirse daha uzun süre kalabilir), ideal olarak geceleri yatmadan önce uygulayın. ,Kullandıktan sonra atın ve ürün fazlalığını cilde masaj y
 • tab ingredients İçerik
  RETINOL, PEPTIDES, CEDRUS ATLANTICA BARK, ARNICA+ CUCUMBER EXTRACTS, SQUALANE.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Patchology, bir cilt bakım ürünündeki bileşenlerin sunulma şeklinin her şeyi değiştirebileceği fikri etrafında oluşturulmuştur. On yıldan fazla bir süre önce, kurucu ekip tıp alanı için yama teknolojileri geliştirmeye başladı. Bugün marka, hedeflenen alanlarda daha hızlı çalışan ürünler tasarlamak için bu uzmanlığını genişletmeye devam ediyor. İster sadece 5 dakikanız; ister yavaş yavaş keyfini çıkarmak için bolca zamanınız olsun, Patchology, programınıza uyum sağlayan ürünler tasarlar. Hayatınızı hangi hızda yaşıyor olursanız olun, ürünler sadece verdikleri sözleri yerine getirmekle kalmayacak aynı zamanda hayatınızdaki sorunlara da çözüm getirmek için tasarlanmıştır. Markanın ilham kaynağı: « kendi hızınızda güzellik ».