Face Jewels Makeup Accessories - Makyaj Aksesuarı

0 Ürün Yorumu
Face Jewels Makeup Accessories - Makyaj Aksesuarı
449 TL (1)
MAKYAJ GÖRÜNÜMÜNÜZE ÖNEM VERİN! SEPHORA COLLECTION'ın Instagram topluluğuyla işbirliği içinde olu ... Devamını oku

449 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
650876
 • tab description Ürün Açıklaması

  MAKYAJ GÖRÜNÜMÜNÜZE ÖNEM VERİN! SEPHORA COLLECTION'ın Instagram topluluğuyla işbirliği içinde oluşturulan bu yüz mücevherleriyle ışıltıları güçlendirin ve yapay elmasların dünyasına dalın. Hayalinizdeki makyaj görünümünü yaratmak için farklı boyutlarda ve renklerde bulunan SEPHORA COLLECTION yüz mücevher setlerini keşfedin! - Kendinden yapışkanlı film. - Takması ve çıkarması kolaydır. - Yeniden kullanılabilir. Bu yüz mücevherleriyle parlamaya cesaret edin. Hayalinizdeki makyaj görünümünü yaratmak için üç set yüz mücevherinden istediğiniz boyutu ve rengi seçin. Uygulaması kolay ve tekrar kullanılabilir, görünümünüze eğlenceli ve çekici bir dokunuş katmak için partiler ve festivallerde giyin. Uygulaması kolay ve tekrar kullanılabilir setler. Makyajınızı saniyeler içinde aydınlatın ve özgün bir görünüm yaratın! Yüz mücevherleri kendinden yapışkanlıdır, bu yüzden onları plastik filmden çıkarmanız ve istediğiniz yere uygulamanız yeterlidir. Daha sonra yapışkan kısma takma kirpik yapıştırıcısı sürerek yüz mücevherlerinizi istediğiniz kadar tekrar kullanabilirsiniz. Ambalaj, sorumlu bir yaklaşım kullanılarak geliştirildi. Karton kutu, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan üretiliyor ve bitkisel kökenli mürekkeplerle basılıyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - Yüzdeki mücevherleri plastik filmden soyun. - Onları yüzünüze yapıştırın ve beğendiğiniz makyaj görünümünü yaratın. - Yüz mücevherlerini tekrar kullanmak için yapışkan kısma takma kirpik yapıştırıcısı sürün.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection