Essentials On The Go - Makyaj Seti

0 Ürün Yorumu
Essentials On The Go - Makyaj Seti
1.075 TL (1)
Setimiz full size Sumptous Extreme Mascara, 30 ML Gentle Eye Makeup Revomer Göz Makyajı ... Devamını oku

1.075 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
701844
 • tab description Ürün Açıklaması

  Setimiz full size Sumptous Extreme Mascara, 30 ML Gentle Eye Makeup Revomer Göz Makyajı Temizleyicisi ve 5 ML ANR Eye Supercharged Jel Göz Kremi ürünlerimizden oluşmaktadır. Sumptuous Extreme Maskara kirpiklere hacim, kalkıklık ve kıvrıklık kazandırır. Bakışlarınız çok daha belirgin ve baştan çıkarıcı görünür. Bakım yapan Lash-Advancing Vitamin Complex ile güçlendirilmiştir. BrushComber Extreme™ özel fırçası kirpiklerin birbirine karışıp toplanmasını önlemek için ayırıcı sert fiberlerden oluşur.

  Advanced Night Repair Eye Supercharged Jel Göz Kremi, göz çevresinde oluşan çizgi, şişkinlik ve kuruluk dahil olmak üzere tüm yaşlanma belirtilerinin görünümünün büyük ölçüde azalmasına ve 8 saatlik yoğun anti-oksidan korumasının gücü ile cildin ileride oluşabilecek hasarlarına karşı korunmasına yardımcı olur.

  Gentle Eye Makeup Remover Göz Makyaj Temizleyicisi, hızlı ve hafif formülü ile hemen etki eder. Oil-free yapısı ile yeniden makyaj uygulamaya uygundur. Cilde bakım sağlar.                                                   

  Set İçeriği:                                                               

  FULL-SIZE - Sumptuous Extreme Mascara

  30 ML – Gentle Eye Makeup Remover

  5 ML – ANR EYE Supercharged Gel Crème                                                                                                         

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sumptuous Extreme Mascara'yı üst ve alt kirpiklere uygulayın. Kıvrılmayı "düzeltmek" için fırçayı üst kirpik uçlarında 5 saniye tutun. Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex'i sabah ve akşam göz çevresine uygulayın. Göz makyajınızı mükemmelleştirmek veya çıkarmak için Nazik Göz Makyajı Temizleyici kullanın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Bayan Estée Lauder tarafından 1946’da kurulan Estée Lauder markası, o yıldan itibaren yenilikçiliğe ve en doğru servisi vermenin gücüne inanmaktadır. Bayan Estée Lauder markasını yaratırken eşsiz bilgi birkimini, deneyimlerini, tutkusunu, ailesinin önceliklerini ve tabi ki de örnek ürünlerini kullandı. Ona göre her kadın güzel olabilirdi. 1960 yılı itibariyle Estée Lauder ürünleri dünyaya açılarak 150'nin üzerinde ülkede satılmaya başlamıştır ve ikonik ürünleri ve servisleriyle günümüzde kozmetik sektörüne yön veren öncü markalardan biri olarak konumlanmış durumdadır.