Eau De Citron Noir - Eau de Cologne

0 Ürün Yorumu
Eau De Citron Noir - Eau de Cologne
4.290 TL (1)
Siyah limonun ince tütsülenmiş ve odunsu notalarının derinliği ile ilişkili limonların çarpıcı canl ... Devamını oku

4.290 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
436310
 • tab description Ürün Açıklaması

  Siyah limonun ince tütsülenmiş ve odunsu notalarının derinliği ile ilişkili limonların çarpıcı canlılığı ve tatlılığı. "Narenciye notalarının kokulu dünyasına bir yolculuk beni sürprizlerin, limonların, limon havyarının, limonun elinin Buda, limonun Eureka'sı ile dolu, en büyük limonun arasına soktu ... ama o kara limon, çok dumanlı, o kadar açık ki, sonunda kendini en yüksek nokta olarak belirledi ” Christine Nagel Kara Limon Suyu, beklenmedik bir zorluk arz eden, şaşırtıcı derecede kalıcı bir tazelik olan, tekil ve paradoksal bir iz sunuyor: Köln'ün gece yarısı!

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BHT, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRAL, LINALOOL, EVERNIA PRUNASTRI (OAKMOSS) EXTRACT, COUMARIN, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, DISODIUM EDTA. % ALCOOL : 80 %

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Siyah Limon, Siyah Çay, Guaiac Ağacı
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Hermès’in geçmişinde 1930'lu yıllardan beri yer alan Parfüm, 1951'den itibaren bir meslek haline geldi. Bir zanaatkar ve sanatçı yaklaşımıyla yönetilen Hermès Parfümeri, bugün Christine Nagel tarafından temsil edilen özel bir parfümeridir. Özgür, cesur, çağdaş ve zarif Hermès Parfümeri bir stili, bir yaşam tarzını ve bir kişiliği yansıtır.Hermès’i keşfedin!