Dry Shampoo Light Tones Dry Shampoo Light Tones

Saç rengi kişiye özgüdür. Kuru şampuan da öyle olmalıdır. Yoğun talep üzerine Moroccanoil® Koyu Saç ... Devamını oku

Tam boy

Seyahat boyu

539 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

499697
YENİ
 • tab description Ürün Açıklaması

  Saç rengi kişiye özgüdür. Kuru şampuan da öyle olmalıdır. Yoğun talep üzerine Moroccanoil® Koyu Saç Tonları ve Açık Saç Tonları olmak üzere iki formül şeklinde ilk kuru şampuanını görücüye çıkarıyor. Moroccanoil Açık Tonlar İçin Kuru Şampuan, yağı, birikintileri ve kokuyu yok eden ultra ince pirinç nişastası içerir ve saçı anında temizleyip canlandırır. UV koruyucu, argan yağıyla zenginleştirilmiş formülü sarı saçların rengini dengelemek ve açık tonları belirginleştirmek için ince viyole alt tonlar içerir.

  Kullanımı: İyice sallayın. Moroccanoil® Kuru Şampuan’ı 15 – 20 cm uzaklıktan saç diplerine sıkın. Kurumasını bekleyin ve ardından ıslak şampuanla yaptığınız gibi masaj yaparak saç derisine yedirin. Fırçayla tarayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - İyice çalkalayın.
  - Kuru saça 15 - 20 cm mesafeden diplere sıkın.
  - Kurumaya bırakın, ardından standart bir şampuanıyla saç derisine masaj yapın.
  - Saçı fırçalayarak bitirin.
 • tab ingredients İçerik
  Hydrofluorocarbone 152a, butane, amidon Oryza Sativa (riz), alcool SD 40-B (alcool dénat.), disiloxane, huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), PVP, eau, parfum, magnésium stéarate, diisopropyl adipate, chlorure de cétrimonium, méthoxycinnamidopropyl hydroxysultaine, CI 60725 (Violet 2), CI 17200 (Rouge 33).
 • Ürün Yorumları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.