DIOR

DIORSNOW UV50  EMULSION

0 Ürün Yorumu
DIORSNOW UV50  EMULSION
2.130 TL (1)
İlk uygulamadan itibaren:Cilt% 97 oranında nemlenir *Kusurlar% 85 oranında silikleşir *Cilt% 87 daha ... Devamını oku

2.130 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
543344
 • tab description Ürün Açıklaması

  İlk uygulamadan itibaren:Cilt% 97 oranında nemlenir *Kusurlar% 85 oranında silikleşir *Cilt% 87 daha tazedir ** Tek uygulamadan sonrası 60 Japon kadının öz değerlendirme memnuniyet yüzdesi.Nasıl Kullanılır?1. Cildi Diorsnow White Reveal Gentle Arındırıcı Köpük ile temizleyin.2. Cildi dengeleyin ve Diorsnow Brightening Light-Activating Micro-Infused Lotion ile cilt bakımının geri kalanı için hazırlayın.3. Diorsnow Essence of Light Brightening Milk Serum ile cildin kalbindeki parlaklığı etkinleştirin.4. Ardından, Diorsnow Brightening Refining Moist Cloud Creme uygulayın.5. Diorsnow Ultimate UV Shield Tone Up ile cildi koruyun.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Diorsnow - Ultimate UV Shield'i cilt bakım rutininizin sonunda, makyaj yapmadan önce cömertçe uygulayın. Sık sık tekrar uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Edelweiss from the Dior gardens: the product of green extraction, an ingredient with exceptional brightening power.

  ICELANDIC GLACIAL TM water, the world's first certified CarbonNeutral® natural spring bottled water, a source of pure and immaculate radiance.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.