DIOR

Dior Prestige Le Cushion Teint de Rose - Fondöten

0 Ürün Yorumu
Dior Prestige Le Cushion Teint de Rose - Fondöten
3.770 TL (1)
Dior Prestige Le Cushion Teint de Rose, lüks altın kasasıyla zenginleştirilmiş kremsi bir fond ... Devamını oku

3.770 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
663143
 • tab description Ürün Açıklaması

  Dior Prestige Le Cushion Teint de Rose, lüks altın kasasıyla zenginleştirilmiş kremsi bir fondötendir. Bu yastıklı aplikatörlü fondöten SPF 50 PA+++ cildi korurken cilde parlaklık ve pembe bir görünüm verir. Olağanüstü yenilenme ve mükemmellik gücüne sahip Rose de Granville ile zenginleştirilmiş formülü, cildin tüm şehvetini ortaya çıkarmak için yaklaşık 500 gül yaprağı içerir. Kremsi dokusu, koşullar ne olursa olsun uzun süreli konforu garanti eder. Olağanüstü renk zenginlikleri için seçilen açık pembe pigmentler yüzü pembe bir ışıltıyla aydınlatır. Fondötene, ciltte bir mükemmellik perdesi bırakan, herhangi bir sınır olmaksızın kişiselleştirilebilir bir cilt düzeltmesi için en doğaldan en sofistikeye kadar değişen kapsama alanına sahip yastık aplikatörü eşlik eder. Uygulama üzerine mükemmel bir pembe ten keşfedin. Her gün, ışıltılı cilt mükemmelliğinin tadını çıkarın. Bir aylık kullanımdan sonra cilt daha parlak, kırışıklıklar ve ince çizgiler azalır, cilt nemlenir, cilt daha canlı ve pembe. Doldurulabilir, yastık temelin kasası, çevresel ayak izini sınırlama sürecine bağlıdır.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Kusursuz pembe bir cilt için:

  1. İstediğiniz kapatıcılık düzeyine bağlı olarak, pufu yastığa az ya da çok sıkıca bastırın.

  2. Doğal bir bitiş için, dokuyu yüzün ortasından dışa doğru karıştırın. Daha fazla kapsama için, aynı hareketleri kullanarak pufu cilde hafifçe ama sıkıca bastırın.

  3. Formülün etkinliğini ve tazeliğini korumak için yastığın iç kanadının kapalı olduğundan emin olun.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.