Manikür Makası

Bu manikür kesici, başarılı bir manikür için temel araçtır, temiz ve hassas bir sonuç için tırnaklar ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

541040
  • tab description Ürün Açıklaması

    Bu manikür kesici, başarılı bir manikür için temel araçtır, temiz ve hassas bir sonuç için tırnakların etrafındaki küçük derileri kesmenize olanak tanır. O ne yapıyor? Başarılı bir manikür için tırnakların etrafındaki küçük derileri (kütiküller/kütiküller) kesmenizi sağlar. Bu nasıl kullanılır? Banyodan veya duştan sonra tırnakların etrafından çıkıntı yapan küçük derileri kesin. Penseyi sıkarak emniyeti kaldırın. Tırnak etlerini tırnakların etrafına sıkıştırarak nazikçe kapatın. + Ultra hassas başlığı, en hassas bölgelere ulaşmanızı sağlar. Ergonomik sapı iyi bir tutuş ve güvenli kullanım sağlar. Kılıfı, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan gelir ve bitki bazlı mürekkepler kullanılarak dekore edilmiştir.

  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection