CLINIQUE CLINIQUE

Clinique Super City Block Yağsız Güneş Koruma Kremi, hafif formülü ile UVA/UVB ışınlarına karşı y ... Devamını oku
255 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

198997
  • tab description Ürün Açıklaması

    Clinique Super City Block Yağsız Güneş Koruma Kremi, hafif formülü ile UVA/UVB ışınlarına karşı yüksek koruma faktörü içerir. UVA/UVB ışını engelleyici ve antioksidan içeren formülü güneş ve çevresel etkenlere karşı korur. Tüm cilt tipleri için uygundur, hassas ciltler için bile. Tek başına veya makyaj bazı olarak kullanabilirsiniz.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Clinique 3 Adımlı Bakım Sistemi'nden sonra uygulayabilirsiniz. Parmak uçları ile yanak, alın, burun ve çene bölgelerinize uygulayın.Tüm bakım ürünlerinden sonra, makyajdan önce uygulayın. Favori Clinique makyaj temizleyiciniz ile çıkarabilirsiniz.
  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Dermatologların oluşturduğu dünyadaki ilk marka olan Clinique, cildinizde gözle görülür sonuçlar elde etmeniz için basit, etkili ve güvenli ürünler sunar. Paraben ve ftalat içermeyen kokusuz formüller, ciltte tahriş yapmadan maksimum sonuçlar garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Clinique'le tamamen mutlu bir cilt.