Climax Maskara Climax Maskara

NARS Cosmetics, makyaj sanatçısı ve fotoğrafçı François Nars tarafından kuruldu. Bir sanatçı olarak ... Devamını oku

CLIMAX MASCARA

480 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

448797
Virtual try on icon
ONLINE MAKYAJ ILE DENE
  • tab description Ürün Açıklaması

    NARS Cosmetics, makyaj sanatçısı ve fotoğrafçı François Nars tarafından kuruldu. Bir sanatçı olarak efsanevi çalışmaları, 90ların bazı ikonik görsellerini oluşturdu. 1994 yılında, 12 rujdan oluşan ilk koleksiyonunu lanse ederek ezici bir başarıyla karşılaşması, François Nars’a tam bir kozmetik serisi yaratması için ilham verdi. Fotoğrafa olan yeteneğini ve tutkusunu keşfeden François Nars, makyaj felsefesi kadar aynı zamanda da vizyoner bir yaklaşımla tüm NARS reklam kampanyalarının fotoğraflarını da kendisi çekiyor. Nars Climax Maskara, ayarlanabilir hacim ve yoğun siyah renk veren, topaklanma veya bulaşma yapmayan hafif ve esnek formüllü inovatif bir maskaradır. Nars Climax Mascara, sülfat, paraben veya fitalat içermez. Bilinmesi gereken diğer noktalar: köpüksü krem bir formül oluşturan ‘Kirpik Nem Kompleksi’ kirpikleri toparlar ve yapılandırır böylece kirpiklerde ağırlık olmaz, yumuşak hisseder. Nars Climax Mascara’nın özel yoğun, çıkıntılı yapılı fırçası her bir kirpiği anında etki etmesi için yakalar ve sarar. Siyah pigmentler kirpiklerin tümünü kökten uca zengin renk ve cesur bir boyutla sarmalar. Kullanımı: dramatik bir hacim vermek için, fırçayı zigzag hareket ettirerek, üst kirpikleri üstten ve alttan sararak boyayın. Daha sonra aynı uygulamayı alt kirpiklere tekrar edin. Ekstra toparlanma etkisi için, fırça çubuğunu 5 saniye boyunca kirpikler üzerinde tutun ve kaldırın. Daha ileri etki için, fırçanın sivri ucunu kullanarak alt kirpikleri boyayın.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Daha çarpıcı hacim için üst kirpiklerden uygulamaya başlayın. Fırçayı kullanırken kirpiklere zigzag hareketi yapın.Ardından kirpiklerin köküne ve uç kısmına uygulayın.Alt sıra kirpiklerde uygulama yaparken gözlerinizi biraz daha açın.
  • tab ingredients İçerik
    WATER/AQUA/EAU, PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC BEESWAX, STEARIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, ACACIA SENEGAL GUM, PALMITIC ACID,POLYBUTENE, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, VP/EICOSENE COPOLYMER, OZOKERITE, AMINOMETHYL PROPANOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, STEARYL STEARATE,HYDROXYETHYLCELLULOSE, TROPOLONE, PHENOXYETHANOL, IRON OXIDES (CI 77499).
  • Ürün Yorumları

Gerçek bir sanatçı olan François Nars, stilin ve zarafetin öneminin ve gücünün farkındadır. Yenilikçi biri olarak, kadınların iç güzelliğini nasıl ortaya çıkaracağını bilme konusunda eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Makyajı bir maske olarak değil, kadınların özünü yansıtmak için bir araç olarak görmektedir. François, klasik zarafet ve yüzde yüz ihtişam aracılığıyla ünlü doğal görünümden serbest tarza kadar güzellik kriterlerinde devrim yarattı.