CHANEL BLEU DE CHANEL CHANEL BLEU DE CHANEL

BLEU DE CHANEL Parfum, saf ve kalıcı bir formülde başarılı bir karakter ortaya koyuyor. Dolgunluk ve ... Devamını oku
2.085 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

511439
  • tab description Ürün Açıklaması

    BLEU DE CHANEL Parfum, saf ve kalıcı bir formülde başarılı bir karakter ortaya koyuyor. Dolgunluk ve özgüven içeren son derece erkeksi bir imza. BLEU DE CHANEL Parfüm Twist and Spray, her yere yanınızda götürebileceğiniz, doldurulabilir bir şişede, pratik ve göçebe 20 ml boyutunda. Yenilikçi tasarımı, minimalist estetiği ve derin ve gizemli mavinin tonu onu mütevazı ve arzu edilen bir nesne haline getiriyor. Basit bir bükülme ile BLEU DE CHANEL Parfum'un aromatik ve odunsu notaları ortaya çıkıyor ve kendilerini ifade ediyor.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    BLEU DE CHANEL Parfum'ün zengin notaları, doğrudan vücudun yüksek ısılı bölgelerine (boyun ve bileklere) sıkıldığında ortaya çıkar. BLEU DE CHANEL Parfum Twist and Spray'i pratik seyahat boyu ile gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. 3 adet yeniden doldurulabilir parfümü mevcuttur.
  • tab ingredients İçerik
    ALCOHOL , PARFUM (FRAGRANCE) , AQUA (WATER) , LIMONENE , LINALOOL , CITRONELLOL , ALPHA-ISOMETHYL IONONE , COUMARIN , CITRAL , GERANIOL , BENZYL BENZOATE , FARNESOL , BENZYL ALCOHOL , BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , CI 60730 (EXT. VIOLET 2) , CI 15985 (YELLOW 6) , CI 19140 (YELLOW 5) , IL17-1
  • tab olfactory Koku notaları
    AROMATIK

CHANEL kozmetik serisi, lüksü herkes için erişilebilir hale getiriyor. Zamansız ve ikonik stilin öncüsü CHANEL, kozmetik serisinde de üstün kalitesi ve yenilikçi formülleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Cilt bakım, makyaj ve parfüm kategorilerinde CHANEL ayrıcalığını keşfedin!