Clinique For Men Yüz Yıkama Köpüğü

Clinique For Men Yüz Yıkama Köpüğü, normal ve yağlı ciltleri derinlemesine temizlemeye ve fazla ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

285983
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    Clinique For Men Yüz Yıkama Köpüğü, normal ve yağlı ciltleri derinlemesine temizlemeye ve fazla parlamayı gidermeye yardımcı olan bir üründür. Normal ve yağlı cilde sahip olanlar için tıraş öncesi ideal arındırmayı sağlar. Derinlemesine temizleyici köpük, fazla sebumu ve parlaklığı giderirken mümkün olan en rahat tıraş için cildin yumuşak ve esnek kalmasını sağlar. Cilt taze ve pürüzsüz hisseder, asla gerilmez veya kuruluk yapmaz.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Ciltte biriken kir ve fazla yağı arındırmak ve cildi yumuşatmak için önceden ıslattığınız cilt üzerinde ürünü köpürtün. Ilık suyla iyice durulayın ve havluyla kurulayın. Her zamanki gibi tıraş edin. En iyi sonuçlar için günlük olarak Clinique For Men arındırıcı tonikleri ve nemlendiricileri ile kullanabilirsiniz.
  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Dermatologların oluşturduğu dünyadaki ilk marka olan Clinique, cildinizde gözle görülür sonuçlar elde etmeniz için basit, etkili ve güvenli ürünler sunar. Paraben ve ftalat içermeyen kokusuz formüller, ciltte tahriş yapmadan maksimum sonuçlar garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Clinique'le tamamen mutlu bir cilt.