CK Defy Deospray CK Defy Deospray

Cesaret, risk alma ile başlar! Beklentilere ve sınırlara meydan oku! Calvin Klein Defy modern erke ... Devamını oku
513 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

572750
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cesaret, risk alma ile başlar! Beklentilere ve sınırlara meydan oku! Calvin Klein Defy modern erkeğin hikayesini anlatıyor. Bu cüretkar ve bağımlılık yaratan kokuda canlandırıcı tazelik, güçlü odunsu notalarla buluşuyor. Koku başlangıcında bergamot, kalp notası ve yıldız içeriği olan taze lavanta özü ve narenciye karışımı ile yaparken, Vetiver Yağı ve Amber notası ile zengin ve çekici tabanını tamamlanıyor, kokuya canlı ve karşı konulmaz bir derinlik sağlıyor. Calvin Klein Defy parfümünün kokusu Calvin Klein Defy Deosprey ile devam ediyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene istenilen sıklıkla uygulanabilir.
 • tab ingredients İçerik
  "Tepe Nota: Bergamot Kalp Nota: Lavanta Dip Nota: Vetiver, Amber"
 • tab olfactory Koku notaları
  Tepe Nota: Bergamot. Kalp Nota: Lavanta. Dip Nota: Vetiver, Amber.
 • Ürün Yorumları

Dünyanın önde gelen yaşam tarzı markalarından biri olan Calvin Klein, otantik modern minimalist tarzla eş anlamlıdır. Yarattığı her şey - giyim, aksesuar, ev tasarımı - zamansız bir klasik haline gelir. Markanın ödüllü kokuları da yine zamansız klasikler haline gelmiştir. Calvin Klein'ın cesur ve ikonik kokular portföyü, parfüm dünyasını yeniden tanımlamaya devam ediyor.