Allegra Rock'N'Rome - Eau de Parfum

0 Ürün Yorumu
Allegra Rock'N'Rome - Eau de Parfum
Başlangıç Fiyatı: 5.550 TL
“Roma’da bir buluşmanın yarattığı heyecan duygusu.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, Eternal City ... Devamını oku

5.550 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
546292
 • tab description Ürün Açıklaması

  “Roma’da bir buluşmanın yarattığı heyecan duygusu.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, Eternal City olarak bilinen Roma’nın göz alıcı gün batımını ve spritz’lerin birbirini kovaladığı hiç bitmeyen o hafiflik hissini onurlandırıyor. Yakın arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz bir terasta Roma’nın ihtişamı önünüze uzanıyor. Büyüleyici Collosseum, pembe şeftali tonlarındaki gökyüzü ile aydınlanıyor. Renk, dünyaca ünlü turuncu renkli İtalyan kokteyli spritz’e atıfta bulunuyor. Bu değerli anda, gülümseyerek arkadaşlarınızla birlikte geçmiş, şimdi ve gelecek zamanın saf birlikteliğinin tadını çıkarıyorsunuz.  Rock’n’Rome, çiçek kokusunu içinde barındıran bir spritz kokteyli gibi ölümsüzleşecek bir parfüm. Köpüren bir kokteyl gibi coşkulu bir nota ile başlıyor. Kokunun çiçeksi meyvemsiliği için Osmantus çiçeği ve kayısı notaları bir araya getiriliyor. Sonrasında bu kokulu kokteyl, adeta şekerli bir sakıza dönüşüyor. Bitmeyen aperativo’lar ve keyifli sohbetlere eşlik eden Rock’n’Rome, alacakaranlığın ışıltısıyla parlayan sıcak dostluk duyguları uyandırıyor.  Nasıl Kullanılır?Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.
 • tab ingredients İçerik
  OSMANTHUS, BENZOIN
 • tab olfactory Koku notaları
  Koku Ailesi: Çiçeksi Notalar: Osmanthus Çiçeği, Benzoin Reçinesi
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

İtalyan yaşam tarzının renkli ve muhteşem duyguları ile Bvlgari kadar benzersiz ve cesur bir ifade yaratmak için Allegra ailesini keşfedin! Magnifying koleksiyonundan seçeceğiniz bir esans ile kokunuzu kişiselleştirebilirsiniz.