BVLGARI ALLEGRA ROCK'N'ROME

“Roma’da bir buluşmanın yarattığı heyecan duygusu.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, Eternal City ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

546293
OSMANTHUS, BENZOIN
OSMANTHUS, BENZOIN
  • tab description Ürün Açıklaması

    “Roma’da bir buluşmanın yarattığı heyecan duygusu.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, Eternal City olarak bilinen Roma’nın göz alıcı gün batımını ve spritz’lerin birbirini kovaladığı hiç bitmeyen o hafiflik hissini onurlandırıyor. Yakın arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz bir terasta Roma’nın ihtişamı önünüze uzanıyor. Büyüleyici Collosseum, pembe şeftali tonlarındaki gökyüzü ile aydınlanıyor. Renk, dünyaca ünlü turuncu renkli İtalyan kokteyli spritz’e atıfta bulunuyor. Bu değerli anda, gülümseyerek arkadaşlarınızla birlikte geçmiş, şimdi ve gelecek zamanın saf birlikteliğinin tadını çıkarıyorsunuz.  Rock’n’Rome, çiçek kokusunu içinde barındıran bir spritz kokteyli gibi ölümsüzleşecek bir parfüm. Köpüren bir kokteyl gibi coşkulu bir nota ile başlıyor. Kokunun çiçeksi meyvemsiliği için Osmantus çiçeği ve kayısı notaları bir araya getiriliyor. Sonrasında bu kokulu kokteyl, adeta şekerli bir sakıza dönüşüyor. Bitmeyen aperativo’lar ve keyifli sohbetlere eşlik eden Rock’n’Rome, alacakaranlığın ışıltısıyla parlayan sıcak dostluk duyguları uyandırıyor.  Nasıl Kullanılır?Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.

  • tab ingredients İçerik
    OSMANTHUS, BENZOIN
  • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.