BURBERRY CLASSIC MEN EDT BURBERRY CLASSIC MEN EDT

Burberry Classic for Men geleneksel, çağdaş ve rahatlığı simgeleyen, enerjik, çarpıcı ve sofistike ... Devamını oku
1.103 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

25644
 • tab description Ürün Açıklaması

  Burberry Classic for Men geleneksel, çağdaş ve rahatlığı simgeleyen, enerjik, çarpıcı ve sofistike erkeğin kokusu. Üst nota:bergamot, lavanta, kekik ve nane Kalp nota:sandal ağacı ve sardunya Alt nota: Amber ve sedir ağacı

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Vücudunuzun sıcak noktalarına uygulayınız: bilek, dirsek içi ve boyun. 15-20 cm uzaktan, enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkınız. Göze ve tahriş olmuş deriye temas ettirmeyiniz.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Bergamotun baş döndürücü narenciye vurguları; lavanta, kekik ve taze nane ile üst notalarda bir araya geldi.
  Sardunya, sandal ağacı ve yosunun bir araya geldiği orta notalar, odunsu ve çiçeksi bir karakter verir. Kehribar, sedir ağacı ve tonka fasulyesinden oluşan alt notalar, şehvetli bir uyum sağlar.
 • Ürün Yorumları

1856 yılında Thomas Burberry tarafından kurulan Burberry, İngiliz tasarımı, yenilikçiliği ve uzman işçiliği ilkeleriyle yönetilir. Burberry parfüm koleksiyonu, şu kuralları ve kodları takip eder: klasik ve imza kokularımız, ustalıkla hazırlanmış cam şişelerde , müzik ve moda, Londra ve İngiliz ikonlarından ilham alır.