Brow Harmony Precision Pencil - Kaş Kalemi

0 Ürün Yorumu
Brow Harmony Precision Pencil - Kaş Kalemi
829 TL (1)
En doğal görünen kaşlar için hassas, kıl benzeri darbeler oluşturmak için ince açılı uca sahip, suya ... Devamını oku

829 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
670733
 • tab description Ürün Açıklaması

  En doğal görünen kaşlar için hassas, kıl benzeri darbeler oluşturmak için ince açılı uca sahip, suya, tere ve yağa dayanıklı bir kalem.

  Eşsiz açılı dikdörtgen uç, doğal tüylü bir görünüm için ince tüyleri çekmeyi veya tam bir etki için seyrek alanlarda gölgelendirmeyi kolaylaştırır. Çok kremsi veya mumsu değil, kontrol edebileceğiniz kadar pigmentle pürüzsüz ve eşit şekilde uygulanır. Yerleşik makara, doğal bir görünüm için kolayca fırçalar ve dağılır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Az miktarda ürünü ortaya çıkarmak için kalemi çevirin. Kaşları doldurmak için hassas açılı ucu kullanın ve doğal tüylerinizin çıkış yönünde kısa, tüy benzeri darbeler çizin.
  Kaşlar doldurulduktan sonra, istediğiniz görünümü elde etmek için spoolie brush ile karıştırın.
 • tab ingredients İçerik
  SOFT BLONDE
  INGREDIENTS/INGRÉDIENTS: HYDROGENATED SOYBEAN OIL, SYNTHETIC JAPAN WAX, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, STEARIC ACID, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, ZINC STEARATE, MYRISTYL MYRISTATE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77491).

  RICH TAUPE
  INGREDIENTS/INGRÉDIENTS: HYDROGENATED SOYBEAN OIL, SYNTHETIC JAPAN WAX, STEARIC ACID, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, ZINC STEARATE, MYRISTYL MYRISTATE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77492), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).

  WARM BROWN
  INGREDIENTS/INGRÉDIENTS: HYDROGENATED SOYBEAN OIL, SYNTHETIC JAPAN WAX, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, STEARIC ACID, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, ZINC STEARATE, MYRISTYL MYRISTATE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77492), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).

  COOL BROWN
  NGREDIENTS/INGRÉDIENTS: HYDROGENATED SOYBEAN OIL, SYNTHETIC JAPAN WAX, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, STEARIC ACID, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, ZINC STEARATE, MYRISTYL MYRISTATE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77491), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).

  DEEP BROWN
  INGREDIENTS/INGRÉDIENTS: HYDROGENATED SOYBEAN OIL, SYNTHETIC JAPAN WAX, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, STEARIC ACID, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, ZINC STEARATE, MYRISTYL MYRISTATE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77492), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).

  SOFT BLACK
  INGREDIENTS/INGRÉDIENTS: HYDROGENATED SOYBEAN OIL, SYNTHETIC JAPAN WAX, STEARIC ACID, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, ZINC STEARATE, MYRISTYL MYRISTATE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, TOCOPHEROL, IRON OXIDES (CI 77499), BLACK 2 (CI 77266) [NANO].
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Selena Gomez'in yarattığı Rare Beauty kozmetik markası, günümüz güzellik algısının oluşturduğu gerçek dışı mükemmellik algısını kırmayı hedefliyor.

Herkesin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan Rare Beauty by Selena Gomezü ürünleri, bireylerin her gün kolaylıkla kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor. Cildin nefes almasına izin vererek iyi hissetmesini sağlayan hafif formülleri cilt üzerinde kolayca uygulanarak otantik güzelliğinizi ortaya çıkarabilmek adına kat kat artırılabilir kapatıcılık sunuyor ve cildinize taze bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.