BLACK OPIUM EDP 30ML SET BLACK OPIUM EDP 30ML SET

İLHAM KAYNAĞIBağımlılığın modern, genç ve canlı bir yorumu. BLACK OPIUM, tıpkı bir adrenalin dozu ... Devamını oku
765 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

565872
  • tab description Ürün Açıklaması

    İLHAM KAYNAĞIBağımlılığın modern, genç ve canlı bir yorumu. BLACK OPIUM, tıpkı bir adrenalin dozu gibi daha yoğun ve enerjik bir hayat için benzersiz bir koku. Bugünün Yves Saint Laurent kadını gibi sarhoş edici; dinamik, enerjik ve korkusuz!BLACK OPIUM KADINIİddialı ve özgün BLACK OPIUM kadını, yeni Yves Saint Laurent ruhunu oluşturan kodların vücut bulmuş hali! Özgür ve özgüven sahibi, her hareketiyle göz alıcı ancak pervasız bir dişiliği ifade ediyor. O her zaman yeni deneyimlerin peşinde. Hayat onun oyun alanı! Kurallar, tutsaklar, fedakarlıklar onun için hiçbir şey ifade etmiyor. Çünkü o hayatını en doyumsuz şekilde yaşayarak kendi benliğini en uç noktalara kadar taşıyor.NOTALAR:Siyah kahvenin heyecan verici enerjisi beyaz çiçeklerin iddialı kadınsılığı ile buluşuyor.Siyah kahve akoru - Portakal Çiçeği - Sedir Ağacı - PaçuliSET:30 ml BLACK OPIUM Eau de Parfum, 50ml body lotion ile zarif bir sette sunulmaktadır.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
  • tab olfactory Koku notaları
    Alt notalarda Tonka fasulyesi, vanilya, doğal sedir ağacı ve süet akoru ile şehvetli, gizemli ve güçlü bir yoğunluk açığa çıkıyor
  • Ürün Yorumları

Yves Saint Laurent Beauty, Paris modasının en uçarı imzasıdır. Kuralları unutun. Düzeni tersine çevirin. İçgüdülerinizi takip edin. YSL Beauty ile güzellik bir tavır, oyun ve baştan çıkarmanın bir yolu haline gelir.