ARMANI PRIVE MANGENTA TANZANITE EDP

Yeni mükemmel ikili : Indigo Tanzanite ve Magenta Tanzanite Afrika’nın göz alıcı renklerini teslim ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

580523
560502 03 : ALCOHOL , PARFUM / FRAGRANCE , AQUA / WATER / EAU , LIMONENE , COUMARIN , LINALOOL , EUGENOL , BENZYL BENZOATE , CINNAMAL , ISOEUGENOL , CITRAL , BENZYL ALCOHOL , BENZYL CINNAMATE , GERANIOL (F.I.L. B264730/1).
  • tab description Ürün Açıklaması

    Yeni mükemmel ikili : Indigo Tanzanite ve Magenta Tanzanite Afrika’nın göz alıcı renklerini teslim ediyor.Magenta Tanzanite, Tanzanit taşının magenta rengini almıştır, bu zamana ait olmayan bir atmosferi canlandırır. Kahve ve yeşil tütün yaprağının eşsiz uyumu etrafa sıcaklık saçarken kakule, zencefil ve bergamotu ile ferahlık ve acılığın kontrastı kurulur. Huzur ve vahşi doğa, bu parfümde birleşir.Armani Privé Magenta Tanzanite Afrika’nın sıcaklığını temsil eder, canlı Afrika savanasında kahvenin ve tütünün eşsiz ve acı uyumu hissedilir. Magenta Tanzanite, kontrastlar ile karışmış sıcak ve acı bir parfümdür.Kokunun üst notalarında kakule, zencefil ve tarçın ferah ve acı bir etki yaratarak şafak güneşinin yoğun ısısını hissettir.Koyu kahve, acı tarçın ve Namibia’dan gelen mür ile koku ısınır. Alt notalarında yer alan tütün, burbon vanilya özü ile tatlı ve odunsu bir yol çizilir.Indigo Tanzanite ve Magenta Tanzanite ikonik fakat son derece farklı iki Armani/Privé şişelerinde.Afrika’nın farklı yönlerini temsil eden şişeler, efsane Tanzanit taşı şeklini almıştır. Altın rengi ile zenginleştirilen Magenta Tanzanite şişesi pembe tonlarının karışımından oluşur ve Armani Privé’nin ikonik kapağı ile saklanır.

  • tab ingredients İçerik
    560502 03 : ALCOHOL , PARFUM / FRAGRANCE , AQUA / WATER / EAU , LIMONENE , COUMARIN , LINALOOL , EUGENOL , BENZYL BENZOATE , CINNAMAL , ISOEUGENOL , CITRAL , BENZYL ALCOHOL , BENZYL CINNAMATE , GERANIOL (F.I.L. B264730/1).
  • Ürün Yorumları

Giorgio Armani markası bir marka olmaktan öte bir imza niteliği taşır. Armani zarafeti, zamandan bağımsızdır ve tasarımın son şeklini belirleyen niteliktir. Armani’nin tarzında sadelik ve doğallık dikkati çeker. Giorgio Armani’nin kumaşlara ve kusursuzluğa olan tutkusu, kozmetikte yüksek kaliteye sahip ürünleri eşsiz teknikler ve hassas teknolojiler ile yansıtmasına olanak sağlamıştır. Giorgio Armani, zarafetin, mükemmelliğin ve sadeliğin, kumaşların dokularından ilham alınarak tasvir edilmesidir.