Privé Jasmin Kusamono - Eau de Toilette

0 Ürün Yorumu
Privé Jasmin Kusamono - Eau de Toilette
7.600 TL (1)
Adından ilham alan ve Giorgio Armani'nin Asya estetiğinin sadeliğine olan tutkusunu yansıtan Japon ... Devamını oku

7.600 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
506266
 • tab description Ürün Açıklaması

  Adından ilham alan ve Giorgio Armani'nin Asya estetiğinin sadeliğine olan tutkusunu yansıtan Japon çiçek kompozisyonlarından esinlenen Jasmin Kusamono, bir veya daha fazla doğal elementi vurgulayan şeffaf ve hafif bir yasemin kokusudur. yeni zirvelere taşıyın.

  Bu parlak koku, pembe biberin özü ile müttefik bir nashi armut anlaşmasıyla açılır. Vadideki bir zambak buketi, kokunun bitkisel, meyveli ve aydınlık yönlerini artıran mutlak sambac yasemininin su ve tuzlu bir yorumuyla buluşuyor. Son olarak, uyanma sedir ve sandal ağacı esanslarının misk ve odunsu notalarıyla kontrast oluşturur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
 • tab ingredients İçerik
  560456 04 - INGREDIENTS:
  ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER, BENZYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GERANIOL, LINALOOL, CITRONELLOL, ISOEUGENOL, CITRAL, METHYL ANTHRANILATE, BENZYL BENZOATE, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 61570 / GREEN 5 (F.I.L. B241570/1).""
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst notalarda Nashi Armut ve Pembe Biber; orta notalarda Vadideki Zambak, Jasmine Sambac ve Orange Blossom; temel notalar sedir ve sandal ağacı
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Giorgio Armani markası bir marka olmaktan öte bir imza niteliği taşır. Armani zarafeti, zamandan bağımsızdır ve tasarımın son şeklini belirleyen niteliktir. Armani’nin tarzında sadelik ve doğallık dikkati çeker. Giorgio Armani’nin kumaşlara ve kusursuzluğa olan tutkusu, kozmetikte yüksek kaliteye sahip ürünleri eşsiz teknikler ve hassas teknolojiler ile yansıtmasına olanak sağlamıştır. Giorgio Armani, zarafetin, mükemmelliğin ve sadeliğin, kumaşların dokularından ilham alınarak tasvir edilmesidir.