All About Eyes Rich - Göz Kremi

0 Ürün Yorumu
All About Eyes Rich - Göz Kremi
1.660 TL (1)
Nedir?Nem yönünden zengin göz kremi, göz altı torbalarının, koyulukların ve ince çizgilerin görünüm ... Devamını oku

1.660 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
256022
 • tab description Ürün Açıklaması

  Nedir?Nem yönünden zengin göz kremi, göz altı torbalarının, koyulukların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olurNe İşe Yarar?Nem yönünden zengin göz kremi, göz altı torbalarının, koyulukların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Bitkisel içeriğiyle şişkinlik görünümünün giderilmesine katkı sağlayıp rahatlama hissi verir. Yaygın tahriş edici etkenlere karşı cildin nem bariyerinin güçlendirilmesine destek verir.Nasıl Kullanılır?Günde iki kez, sabah ve akşam kullanabilirsiniz.Yüzük parmağınız yardımıyla göz çevresine masaj yaparak uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Günde iki kez, sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Yüzük parmağınız yardımıyla göz çevresine nazikçe masaj yaparak uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  "“Gözaydınlatıcı” bitki özleri ve diğer anti-irritanlar ile anti-oksidanlar, şişkinliğe neden olabilecek çevresel etkenlere karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. Göz çevresini korumaya, yatıştırmaya ve pürüzsüzleştirmeye katkıda bulunur. - Sodyum Hiyalüronat, nemi cilde hapseder. Koruyucu bariyer lipitlerinin bileşimi göz çevresindeki nem kaybını engellemeye yardımcı olur. Göz çevresinde yoğun nemlendirme sağlar"
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Dermatologların oluşturduğu dünyadaki ilk marka olan Clinique, cildinizde gözle görülür sonuçlar elde etmeniz için basit, etkili ve güvenli ürünler sunar. Paraben ve ftalat içermeyen kokusuz formüller, ciltte tahriş yapmadan maksimum sonuçlar garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Clinique'le tamamen mutlu bir cilt.