Absolute Silk Micro Mousse - Köpüklü Temizleyici

0 Ürün Yorumu
Absolute Silk Micro Mousse - Köpüklü Temizleyici
4.180 TL (1)
Bu arındırıcı mikro karbonatlı köpük ile cildinizi ve duyularınızı uyandırın. Formül, dağıtıldığında ... Devamını oku

4.180 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
692715
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu arındırıcı mikro karbonatlı köpük ile cildinizi ve duyularınızı uyandırın. Formül, dağıtıldığında kirleri çıkarmak ve cildi ipeğin zarif parlaklığıyla nazikçe beslemek için kabarcıklı ipeksi bir köpüğe dönüşür.

  Düzleştirilen ve arındırılan gözenekler daha az görünür ve cildin duruluğu yenilenir. Çıplak cilt sanki yeni bir hayatla aşılanmış gibi arınır, canlılıkla dolar ve sıradaki olağanüstü ritüele hazırlanmış olur.

  Bu ürün, SENSAI’nin doğaya, kaynaklarına ve geleceğimize daha fazla saygı gösterme biçimi olan Japon Sürdürülebilir Lüks girişiminin bir parçasıdır.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Uygun miktarda köpüğü, şişeyi sallamadan veya baş aşağı çevirmeden elinize sıkıp tüm yüzünüze (yanaklar, alın, burun ve çene) nazikçe yayın. Göz kapaklarına ve göz çevresine sürmekten kaçının. Hafifçe bastırın ve dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın. Su veya ılık su ile iyice durulayın.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları