A-Gloei™ Maretinol Oil - Yüz Yağı

0 Ürün Yorumu
A-Gloei™ Maretinol Oil - Yüz Yağı
3.099 TL (1)
Bu nedir: Bir yandan nemi cilde hapsederken ve sağlıklı bir ışıltıyı yeniden kazandırırken diğer ... Devamını oku

3.099 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
579285
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu nedir:
  Bir yandan nemi cilde hapsederken ve sağlıklı bir ışıltıyı yeniden kazandırırken diğer yandan cilt dokusunu arındıran ve çizgilerin, hiperpigmentasyonun, lekelerin ve güneş hasarının görünümünü azaltan, vegan retinol, saf marula yağı ve seramitleri birleştiren bir cilt pürüzsüzleştirici tedavidir. 

  Ne için formüle edildi:
  Hafif bir doz retinol aydınlatır, arındırır ve eşit olmayan, lekeli, pürüzlü veya yaşlanmış cildi pürüzsüzleştirir. Ayrıca renk solgunluğunu azaltarak ve cildin doğal ışıltısını destekleyerek rengi de eşitler; aynı zamanda seramitler cilt bariyerini yeniler ve esnekliğini güçlendirir. Antioksidan ve omega bakımından zengin saf marula yağı, temel nemi yeniler ve cildi en sağlıklı ve en canlı durumuna geri getirerek kızarıklık görünümünü azaltır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen kullanım:
  Sabah veya gece, temiz, kuru yüze 2-3 damla uygulayın. Herhangi bir Drunk Elephant nemlendirici veya serum ile karıştırılabilir. Her zaman geniş spektrumlu bir güneş kremi kullanın. İpucu: Daha da fazla parlaklık ve sıkılaştırma etkisinden faydalanmak için A-Gloei™’yi C-Firma™ ile karıştırın. UYARI: Doğrudan gözlerle temas etmesinden kaçının.
  Temas ederse, ılık suyla tamamen durulayın.
 • tab more info Daha fazla bilgi
  Hem yeni hem de deneyimli retinol kullanıcıları için tasarlanan A-Gloei™ cilt bir bütün olarak düşünülerek geliştirilmiştir. Retinol, cildi hassaslaştırmasından dolayı kötü bir şöhrete sahiptir ancak A-Gloei™ kızarıklık veya tahriş olmaksızın yüksek etkinlik sağlayarak, cildi retinole nazikçe doyurmak için yatıştırıcı marula yağı ile formüle edilmiştir.

  A-Gloei™ dayanıklılık sağlamak için geri dönüştürülebilir, güçlendirilmiş cam içinde paketlenmiştir.

  %100 esansiyel yağ, silikon ve parfüm içermez.

  Vegandır ve hayvanlar üzerinde denenmemiştir.
 • tab ingredients İçerik
  SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, RETINOL, TOCOPHEROL, CERAMIDE AP, CERAMIDE NP
 • tab warnings Güvenlik talimatları
  UYARI: Doğrudan gözlerle temas etmesinden kaçının. Temas ederse, ılık suyla tamamen durulayın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları