12HR Wear Mistake Proof Brow Pencillong Wear - Kaş Kalemi

0 Ürün Yorumu
12HR Wear Mistake Proof Brow Pencillong Wear - Kaş Kalemi
329 TL (1)
Herkes için bir kaş kalemiBu uzun süre kalıcı, hatasız kaş kaleminin kullanımı kolaydır ve kaşların ... Devamını oku

329 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
514442
 • tab description Ürün Açıklaması

  Herkes için bir kaş kalemiBu uzun süre kalıcı, hatasız kaş kaleminin kullanımı kolaydır ve kaşlarınızı mükemmel bir şekilde doldurup şekillendirmenizi sağlar.Bu uzun süre kalıcı kaş kalemi ile, eşit, anında görünür bir sonuç için pürüzsüzce kayan yumuşak dokusu sayesinde kaşlarınız doğal olarak tanımlanır. Formülü, oluşturulabilir bir makyaj sonucu sağlar: sadece birkaç vuruşla en hafif izden, formülü daha fazla yoğunluk için katmanlayarak daha sofistike bir görünüme.Yerleşik fırça, formülü kolayca karıştırır ve kaşları evcilleştirir.Rötuşlara gerek yok: 12 saatlik aşınmaya karşı hatasız kaş kaleminin formülü gün boyu kalıcı kalır!Kaşlarınızı bir kalemle şekillendirmek artık herkes için çok kolay!12 saatlik aşınmaya dayanıklı, hatasız kaş kalemi ile kaşlarınızı şekillendirmek sezgisel hale gelir.Kalem, seyrek kaşları doldurur ve kolayca şekillendirmenizi sağlar. Fırça rengi büker ve gözlerinizi geliştirmek için kaşlarınızı evcilleştirir. Kalem, mükemmel kaşlar elde etmenin hızlı ve kolay bir yolunu sunar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Nasıl kullanılır??
  12 saat kalıcı mükemmel kaş kalemi ile kaşlar nasıl çizilir?
  Bu kaş kalemi, 'kusursuz' bir sonuç için kaşlarınızı doğal bir şekilde doldurur ve belirginleştirir(1).  
  Kaş kalemi nasıl uygulanır? Seyrek bölgeleri doldurmak için hafif çizgiler uygulayarak ve kaşların doğal çizgilerini takip ederek kaşlarınızı çizin. Ardından, doğal bir sonuç elde etmek için kaşlarınızı fırçayla karıştırın.  
  Daha fazla yoğunluk için kaşlarınızı daha yoğun çizgilerle yapılandırın ve fırçayı sadece kaş kıllarınızı kontrol etmek için kullanın. 

  (1) kusursuz

 • tab ingredients İçerik
  02 NUTMEG BROWN
  C10-18 TRIGLYCERIDES , CI 77492 (IRON OXIDES) , HYDROGENATED VEGETABLE OIL , TALC , MICA , CI 77499 (IRON OXIDES) , HYDROGENATED COTTONSEED OIL , CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) , CI 77491 (IRON OXIDES) , CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE , TOCOPHEROL , HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL , ASCORBYL PALMITATE.

  04 MIDNIGHT BROWN
  C10-18 TRIGLYCERIDES , MICA , HYDROGENATED VEGETABLE OIL , TALC , CI 77499 (IRON OXIDES) , CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) , HYDROGENATED COTTONSEED OIL , CI 77492 (IRON OXIDES) , CI 77491 (IRON OXIDES) , CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE , TOCOPHEROL , HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL , ASCORBYL PALMITATE.

  06 SOFT CHARCOAL
  C10-18 TRIGLYCERIDES , CI 77499 (IRON OXIDES) , HYDROGENATED VEGETABLE OIL , MICA , TALC , HYDROGENATED COTTONSEED OIL , CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) , CI 77491 (IRON OXIDES) , CI 77492 (IRON OXIDES) , CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE , TOCOPHEROL , HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL , ASCORBYL PALMITATE.

  08 CHOCOLATE BROWN
  C10-18 TRIGLYCERIDES , CI 77499 (IRON OXIDES) , TALC , HYDROGENATED VEGETABLE OIL , MICA , CI 77491 (IRON OXIDES) , HYDROGENATED COTTONSEED OIL , CI 77742 (MANGANESE VIOLET) , CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE , CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) , CI 77492 (IRON OXIDES) , TOCOPHEROL , HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL , ASCORBYL PALMITATE.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection