{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Banyo Bakım Setleri


Dünyaca ünlü markaların en çok tercih edilen ve sevilen banyo bakım seti ürünleri Sephora’da! Şampuan, saç kremi, duş jeli, sabun… İhtiyacınız olan bakım ürünleri arasından size en uygun olanını seçin ve keyifli bir banyonun tadını çıkarın!


Çoğu kişi onlarca marka ve rengarenk banyo ürünü arasından seçim yaparken zorluk yaşıyor. Kendi banyonuzda neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için birçok ürün denemeniz öneriliyor. Fakat kokusunu ve dokusunu beğendiğiniz ürünlerin saçınız ve cildinizle uyumlu olması da büyük önem taşıyor. Banyo bakım setinizi tamamlarken vazgeçemediğiniz ürünler arasına yeni ürünler de ekleyerek kendinize uygun olan en iyi bakım setini oluşturabilirsiniz.


Hayalinizdeki Banyo Setini Zahmetsiz Bir Şekilde Oluşturun


Kişisel temizlik ve bakım, günümüz insanının vazgeçilmez gerekliliklerinden biri haline geliyor. Güzel ve sağlıklı görünmek için en önemli yardımcılardan biri olarak anılan duş banyo ürünleri gün geçtikçe çeşitleniyor. Saçlarınızı tararken, vücudunuzu temizlerken ya da sıcak ve bol köpüklü bir küvet içinde dinlenirken aslında sadece dış görünüşünüze değil, ruh sağlığınıza da yatırım yapmış oluyorsunuz. Duş ve banyo bakım seti saçlarınızı yıkarken, vücudunuzu hoş kokulu duş jelleri ile ya da sabunlarla yıkarken banyo seanslarından aldığınız keyfi en yüksek düzeye taşıyor. Banyo esnasında kullanacağınız kaliteli ürünler vücudunuzda biriken toz, kir ve toksinlerin atılmasına da yardımcı oluyor. Saçlarınıza uygun olarak kullanacağınız ürünler ise saçlarınızın birbirine dolaşmasını engelliyor; daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Özellikle kıvırcık, gür ve uzun saçların yıkanma esnasında birbirine dolaşmasını önleyen ve saçların daha kolay taranmasını, şekil almasını sağlayan ürünler, saç sağlığının korunmasında büyük rol oynuyor. Cilt ve saç tipinize göre her gün ya da gün aşırı olacak şekilde duş almak ve cildinize bakım yapmak gün içerisinde maruz kalınan stresin de azaltılmasında etkili oluyor. Piyasada yer alan önemli ve bilindik markaların dermatolojik testlerden geçen ve zengin içerikli formüllere sahip banyo bakım setlerini inceleyerek saçınıza ve cildinize en uygun ürünleri seçebilirsiniz.


Doğru ve Cilt Tipine Uygun Banyo Bakım Seti Nasıl Seçilmelidir?


Hoş kokusu ile terapi etkisi yapan ve kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayan duş jelleri, sabunlar ve şampuanlar üzerinizdeki negatif elektriğin ve stresin uzaklaşmasına yardımcı oluyor. Çok sayıda farklı banyo bakım seti arasından kokusuna ve içeriğine bakarak kendinize en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Saçınızda kuruluk ya da kepek sorunu yaşıyorsanız seçeceğiniz şampuanın nemlendirici ve onarıcı etkiye sahip olması gerekiyor. Eğer saçlarınız yağlı ve ince telli ise öncelikle saçınızdaki fazla yağı dengeleyen ve saçlarınıza hacim kazandıran ürünler seçmeniz tavsiye ediliyor. Uzmanlar boyadan ve ısıl işlemlerden zarar gören saçlar için ise onarıcı ve yapıcı etkiye sahip ürünlerin seçilmesi gerektiğini vurguluyor. Banyo bakım seti seçimi kalabalık ailelerde zaman zaman zorluk yaşanmasına sebep olabiliyor. Çocuğunuz ya da yeni doğan bir bebeğiniz varsa onların hassas ve yumuşak ciltlerine zarar vermeyecek ürünler edinmeniz gerekiyor. Bu nedenle ailedeki hassas ciltli kişilere zarar vermeyecek, cilt ve saçlarını koruyarak temizleyecek şekilde formülize edilen ürünleri tercih etmeniz büyük önem taşıyor. Çoğu marka, erkek ve kadınlar için ayrı ayrı ürünler üreterek piyasaya sunuyor. Siz de kadınlara ya da erkeklere özel bakım ürünlerini seçerek ailenizin ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.


Her Mevsim Sağlıklı, Canlı ve Işıl Işıl Görünen Bir Cilt


Sağlıklı ve parlak görünen bir cilt için nem içeren ürünler tercih etmeniz büyük önem taşıyor. Özellikle yaz aylarında cildinizin kaybolan nemini ve esnekliğini kazanması için Hindistan cevizi sütü ve argan yağı içerikli ürünleri tercih etmeniz öneriliyor. Dilerseniz bitkisel içerikli bu ürünleri, saç bakım rutininize de dahil ederek daha parlak ve çabuk uzayan saçlara sahip olabilirsiniz. Çoğu kişi yaz, kış fark etmeksizin kuruyan ve pul pul dökülen cildinden şikayetçi oluyor. Uzman dermatologlar, bu tarz cilt tipine sahip olan kişilerin mutlaka bol su tüketmesini ve nem dengeleyici ek bakım ürünlerini kullanmasını tavsiye ediyor. Eğer siz de kuruyan, pul pul dökülen ve çatlayan bir cilde sahipseniz Sephora’da yer alan dermatolog onaylı ürünlere göz atabilirsiniz.


{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "P10019458", "brand": "MEDICAL BEAUTY RESEARCH", "name": "Cell\u002DPower Body Set 2", "sku": "370463", "price": 3282, "sku": "370463", "position": 1, "variant": "200 ,200 ,100 ml", "category": "SKINCARE/BODY/SETS", "dimension10": "370463", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "3282", "dimension102": "BAYAN" } ] } } }