{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
MULTIVITAMINS CİLT BAKIM KİTİ
X
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P3702022", "name": "MULTIVITAMINS CİLT BAKIM KİTİ", "price": "299", "sku": "476315", "brand": "SUNDAY RILEY", "variant": "Kit 8 ml + 5 ml", "category": "SKINCARE/FACE/SETS", "dimension10": "476315", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "299", "dimension96": false, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "0", "dimension113": "undefined", "dimension101": [""] } } }
SUNDAY RILEY

MULTIVITAMINS CİLT BAKIM KİTİ

LUNA RETINOL GECE BAKIM YAĞI VE VİTAMİN C AYDINLATICI SERUM
Detaylar
Kit 8 ml + 5 ml
P3702022 - 476315
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Sunday Riley anında görünür sonuçlarla etkisi kanıtlanmış formüller sunar. Markaya adını veren kurucu, yaşlanma işaretleri, kuru cilt, sebum fazlası, akne, nemsizlik, gözenekler ve koyu lekelere karşı savaşmaya yardımcı olan bu formülleri yarattı.
Sunday Riley Multi Vitamin Set, cildi aydınlatmak ve görünür şekilde dönüştürmek için C Vitamini ve retinolün gücünü birleştiren gündüz ve geceye uygun seyahat boyu ürünler içeren bir settir. Ürünler tüm cilt tipleri için uygundur. İnce, derin çizgiler, koyu lekeler ve eşit olmayan cilt dokusu endişelerini hedefler.

Setin içerikleri:
- 0.27 oz/8 mL C.E.O Rapid Flash Brightening Serum
- 0.17 oz/5 mL Luna Sleeping Night Oil

C.E.O. Rapid Flash Brightening Serum: koyu leke ve renk eşitsizlikleri görünümüyle kaynağında savaşırken, cilt görünümünü aydınlatmak için formülünde %15 oranında stabil ve gelişmiş C Vitamini içerir. Cilt gençliği ve ton eşitliği onarıldığı için, cilt daha sıkı ve dolgun görünür. İçeriğindeki sakkarid izomerat özü, daha pürüzsüz aydınlık bir cilt için gözenek görünümünü azaltır ve cildin nem bariyerini güçlendirir.
Luna Sleeping Night Oil: sabah uyandığında daha görünür gençlik, aydınlık ve eşit bir renk tonu için gece boyunca çalışır. Trans-retinoik ester (retinol) kompleksi, gözenek ve kırışıklıkların görünümünü azaltırken, çizgilenme, kuruluk, eşit olmayan doku ve donukluk gibi erken yaşlanma işaretlerinin görünümünü geliştirir.
Ürünler paraben, sülfat ve fitalat İÇERMEZ. Ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.