{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Bio Performance Super Exfoliating Discs 145876 | Sephora
Bio Performance Super Exfoliating Discs 145876 | Sephora
X
X
Bio Performance Super Exfoliating Discs
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P60531", "name": "Bio Performance Super Exfoliating Discs", "price": "364", "sku": "145876", "brand": "SHISEIDO", "variant": "8 discs", "category": "SKINCARE/FACE/SCRUB", "dimension10": "145876", "dimension17": "indirimli", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "520", "dimension96": false, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "0", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2019/01/30/73284/09046463-c4e3-4630-933f-5ef6fbea94c6.jpg"] } } }

SHISEIDO

Bio Performance Super Exfoliating Discs

Cildi Yenileyen ve Aydınlatan Çift Taraflı Diskler

Detaylar
Bio Performance Super Exfoliating Discs
8 discs
Devam edebilmek için lütfen beden seçimi yapınız.
P60531 - 145876
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs:
- Cilde anında etki eden, ipeksi bir cilt yaratan, cildi yenileyen pratik disklerdir. Cildi yumuşatan, doğal arınma sürecini hızlandıran ve cildi parlatan üç etkili Bio- Exfoliderm ile formüle edilmiştir.
- Diskler çift taraflıdır: Disklerin dokumalı yüzü kotondan yapılmıştır ve etkili bir soyma (peeling) sağlar, cildi arındırır. Diğer tarafı %100 doğal ipekten elden edilmiştir ve cildi aydınlatır. Parlaklık kazanmış sağlıklı görünümlü bir cilt ortaya çıkar.
- Disklerin içeriğinde maya, ve pirinç kepeği bulunur. Bu özel içerik, cildi yumuşatır ve doğal şekilde ölü hücrelerin pul pul dökülmesini teşvik eder. Böylece cilt yıpranmadan, zorlanmadan en nazik şekilde işlem sırasında kendiliğinden yenilenmiş olur.
- Mikro-dermabrazyondan esinlenilerek üretilmiş bir üründür. Profesyonel mikro dermabrazyon bakımının aksine, disk cilde kolayca mükemmel bir parlaklık sağlar.
- Ambalajın içinde 8 adet disk bulunmaktadır, her disk tek kullanım içindir.
- Tüm cilt tipleri için mükemmeldir. Mat, dengesiz, sertleşmiş cilde odaklanır.

 

Kullanımı: Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs, haftada bir kez temizlenmis ve tonik ile dengelenmis cilde uygulanır.
- Diskin her iki yüzünü suyla ıslatın. Pudralı yapıdaki soyucu içerik eriyene ve sıvı serum yüzeye çıkana kadar nazikçe sıkın.
- Göz ve dudak gölgesine getirmeden, dokuma yüzü ile 1,5 dk dairesel hareketler ile cildinize masaj yapın, ardından 30 saniye ipeksi yüzey ile cildinizi silin.
- Bu işlemden sonra cilt su ile durulayın ve sırası ile yumuşatıcı losyon, ultimune, serum kullanıyor iseniz serum ve nemlendirici ile devam edin.
- Bu yenileyici diskleri haftada bir cildinize uygulayın, bununla birlikte başka bir arındıcı/peeling ürün kullanmanıza gerek yoktur.

STOK ALARMI

Ürün tekrar stoğumuza geldiğinde

adresinize e-mail göndereceğiz.

KAPAT